Valguma ezerā noslīcis pirmais zemledus makšķernieks

Komentāri

Valguma ezerā noslīcis kāds zemledus makšķernieks. Šajā ziemas periodā tas ir pirmais gadījums, kad ugunsdzēsēji glābēji izceļ noslīkušu ”bļitkotāju”.

Otrdienas pēcpusdienā Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma satrauktu zvanu par to, ka radinieks no rīta aizgājis makšķerēt un šobrīd vairs nav sazvanāms un uz ezera ir redzamas viņa drēbes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji devās uz Valguma ezeru Engures novadā un redzēja, ka apmēram simts metru attālumā no krasta blakus āliņģim ir redzama makšķernieka kaste un apģērbs. Pārmeklējot ezeru, apmēram divu metru attālumā no āliņģa, ugunsdzēsēji glābēji ieraudzīja noslīkušo 52 gadus veco vīrieti. Noslīkušo ugunsdzēsēji glābēji izcēla un nogādāja krastā.

Ugunsdzēsējus glābējus pārsteidza pārgalvīgā makšķernieka lēmums doties uz ledus, jo šajā vietā ledus biezums bija tikai apmēram divi centimetru un netālu no viņa izvēlētās makšķerēšanas vietas bija atklāts ūdens, jo tur ezeram cauri tek Slocenes upe.

VUGD brīdina, ka šobrīd atrasties uz ledus ir ārkārtīgi bīstami, tas apdraud cilvēka veselību un dzīvību. Ledus kārta vēl tikai veidojas, un tā ir ļoti plāna. Ledus sega veidojas pakāpeniski, sākot no krasta, un tāpēc, pasperot jau pāris metrus no krasta, cilvēks var ielūzt. Papildus tā ir plānāka vietās, kur ūdenskrātuvēs ietek rūpnieciskie ūdeņi, pie tiltiem un vietās, kur aug niedres, krūmi vai atrodas citi priekšmeti.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl