Vakar reģistrētas vairāk nekā 130 avārijas; viens bojāgājušais

Komentāri
Vakar reģistrētas vairāk nekā 130 avārijas; viens bojāgājušais
FOTO: Valsts policija

Puteņa, slideno ceļu un sliktās redzamības dēļ ceļu satiksmes negadījumu skaits dienas laikā strauji pieaudzis. Līdz pulksten 17.30 Valsts policija saņēmusi jau 93 izsaukumus par ceļu satiksmes negadījumiem, bet līdz pulksten 21.30 negadījumu skaits pieaudzis jau līdz 131.

Rīgas reģionā līdz pulksten 21.30 saņemti 96 izsaukumi par ceļu satiksmes negadījumiem, kas ir stipri vairāk nekā ikdienā. Zemgales reģionā policijai par avārijām ziņots 12 reizes, bet Vidzemē un Latgalē katrā bijuši deviņi izsaukumi uz ceļu satiksmes negadījumiem. Vismazākais avāriju skaits ir Kurzemes reģionā – tur notikuši vien pieci ceļu satiksmes negadījumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielākajā daļā negadījumu nav cietušo vai arī gūtas vieglas traumas, piemēram, sasitumi. Tomēr diemžēl ir arī negadījumi, kuros sekas ir daudz bēdīgākas. Pulksten 17.41 Skultē uz Ainažu šosejas notika negadījums, kurā kāda auto vadītājs nobrauca no ceļa un gāja bojā. Šobrīd tiek skaidroti negadījuma apstākļi un izvirzītas divas notikušā versijas. Viena no versijām liecina, ka šoferis miris no triecienā gūtajām traumām, bet otra versija liecina, ka autovadītājam palicis slikti, viņš nobraucis no ceļa un gājis bojā veselības problēmu dēļ.

Ir arī viens negadījums, kurā cietuši trīs cilvēki. Zantes pagastā uz autoceļa Plosti – Pūce kādas automašīnas vadītājs, netiekot galā ar auto vadību, saslīdēja, nobrauca no ceļa un ietriecās kokā. Negadījumā traumas guvuši trīs cilvēki, taču, par laimi, nevienam no viņiem nav smagas traumas.

Aicinām autovadītājus braukt uzmanīgi un izvēlēties tādu braukšanas ātrumu, kas ļaus saglabāt kontroli pār auto, ņemot vērā gan ceļa stāvokli, gan laikapstākļus. Tāpat aicinām šoferīšus rīt celties laikus, jo rīta pusē gaidāmi sastrēgumi, kā arī būs nepieciešams notīrīt savu auto no sniega kārtas.
Vienlaikus aicinām arī ceļu uzturētājus rūpēties par to, lai rīta pusē ceļi būtu pēc iespējas tīrāki.

Lasi vēl