Vakar Latvijā reģistrētas 70 avārijas, kurās cietuši seši cilvēki

Komentāri
Vakar Latvijā reģistrētas 70 avārijas, kurās cietuši seši cilvēki
FOTO: LETA

Vakar, 19. maijā, valstī reģistrēti 70 ceļu satiksmes negadījumi. Tajos cietuši seši cilvēki, informē Valsts policija.

Kopā ceļu satiksmes jomā noformēti 713 administratīvo pārkāpumu protokoli, tostarp 225 par ātruma pārsniegšanu, deviņi par agresīvu braukšanu un astoņi par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par ātruma pārsniegšanu lielākais protokolu skaits noformēts Rīgas reģionā – 83. Zemgales reģionā un Kurzemes reģionā noformēti 39 protokoli katrā, Vidzemes reģionā noformēti 35 protokoli, bet Latgales reģionā – 9.

Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā pieķerti astoņi šoferi, no tiem pa diviem Rīgas, Vidzemes un Kurzemes reģionā un pa vienam Latgales un Zemgales reģionā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl