Komentāri
Vakar Gaujā apgāzusies laiva ar diviem cilvēkiem
Foto: LETA

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki vakar Cēsu pusē steigušies uz Gauju palīgā cilvēkiem, kuriem bija apgāzusies laiva.

Ap plkst.17 kāds iedzīvotājs ziņoja, ka redzējis Gaujā apgāzušos laivu. Glābēji steidzās uz norādīto vietu un motorlaivā to pārmeklēja, taču ne laivu, ne cilvēkus neatrada. Vēlāk izrādījās, ka jāmeklē citā vietā. Tur glābēji atrada tukšu laivu, taču no cilvēkiem nebija ne vēsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc brīža noskaidrojās, ka cilvēki no apgāzušās laivas bija pašu spēkiem veiksmīgi izkļuvuši krastā un ar taksometru aizbraukuši uz Siguldu.
Savukārt Ventspilī, Celtnieku ielā, glābēju palīdzība vakar bija nepieciešama, lai noceltu bērnu no trīs metrus augsta dzīvojamās mājas kāpņutelpas jumta.

Kā liecina operatīvā informācija, laikā no sestdienas plkst.6.30 līdz svētdienas plkst.6.30 VUGD kopumā saņēmis 37 izsaukumus – dzēsti 18 ugunsgrēki, veikti 14 glābšanas darbi, bet pieci izsaukumi izrādījušies maldinoši. Visticamāk, lietainā laika dēļ vakar pierimuši arī kūlas dedzinātāji – valsts teritorijā reģistrēti vien trīs kūlas ugunsgrēki.

Savukārt Valsts meža dienestā aģentūra vēsta, ka sestdien Latvijā likvidēti divi meža ugunsgrēki ar kopējo platību 0,38 hektāri.
Kā ziņots, kopš 25.aprīļa Latvijas mežos ir noteikts ugunsnedrošais laikposms.

Latgalē astoņgadīgs zēns cietis velosipēdu sadursmē

Vakar Latgalē kāds astoņus gadus vecs zēns, vizinoties ar velosipēdu, guvis traumas sadursmē ar otru velosipēdu, sacīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sanita Malēja.

Pēc negadījuma zēns atnācis mājās, taču pieaugušajiem par notikušo izstāstījis tikai apmēram pēc stundas. Cietušais nogādāts slimnīcā ar galvas traumu un iespējamu rokas lūzumu.

Vēl Latgalē deviņus gadus veca meitene pagalmā kritusi no paaugstinājuma un nogādāta slimnīcā ar galvas smadzeņu satricinājumu.
Tāpat Latgalē 33 gadus vecs vīrietis applaucējies ar karstu tvaiku no automašīnas. Viņš nogādāts slimnīcā ar sejas, kakla un roku termiskiem apdegumiem.

Vēl Latgalē nenoteikta vecuma vīrietis alkohola reibumā braucis ar velosipēdu, kritis no tā un nogādāts slimnīcā ar atslēgas kaula lūzumu.
Savukārt Kurzemē 31 gadu vecs vīrietis alkohola reibumā ar automašīnu iebraucis betona stabā. Cietušais nogādāts slimnīcā ar mugurkaula kakla daļas skriemeļu lūzumiem.

Kopumā NMPD mediķi aizvadītajā diennaktī devušies uz 1129 izsaukumiem, no tiem 186 bijuši saistīti ar dažāda veida traumām.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl