Komentāri
Vakar apzagts Dziesmu un deju svētku dalībnieku autobuss
FOTO: LETA

Vakar apzagts viens no Dziesmu un deju svētku dalībnieku autobusiem, informē Valsts policijas (VP) Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava. Notikušā apstākļi tiek noskaidroti. Gan policija, gan svētku organizatori aicina svētku dalībniekus savas personiskās mantas autobusos neatstāt.

Pildava stāstīja, ka šis arī ir vienīgais būtiskais incidents, kas vakar noticis svētku laikā. “Bērni ļoti kārtīgi vāc un uzrauga savas mantas. Esam pat pārsteigti, ka neviens nav sūdzējies par pazaudētām lietām,” atzina Pildava.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas Pašvaldības policija vakar svētku laikā būtiskus incidentus nav novērojusi, aģentūru LETA informēja policijas pārstāvis Jānis Ozoliņš.

Policija svētku dalībniekus aicina rūpēties par savu drošību, bet skolēnu grupu vadītājus uzraudzīt grupas dalībnieku skaitu, kā arī vismazāko risku gadījumā sazināties ar policiju pa tālruni: 110 vai 112.

Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki ir lielākie Latvijas bērnu un jauniešu kultūras un mākslas svētki, kas notiek reizi piecos gados. XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki norisinās Rīgā līdz 12. jūlijam, un tajos piedalās 37 890 dalībnieku.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl