Vājprāta aptumšots, pensijas vecuma kungs sadur kādu sievieti Purvciemā

Pievienot komentāru
Vājprāta aptumšots, pensijas vecuma kungs sadur kādu sievieti Purvciemā

Rīgā, Stirnu ielā, darba dienas vakarā nopietni ievainota sieviete, kura bija atnākusi ciemos pie kāda aptuveni pensijas vecuma vīrieša. Asiņains ģimenes konflikts, visticamāk, noticis vājprāta dēļ, vēsta raidījums Degpunktā.

Mājas kāpņu telpa tagad ir asinīs. Kāds ir mēģinājis kaut ko uzkopt, taču tā līdz galam tas nav izdevies. Spriežot pēc traipiem, kas aizvien redzami – asiņu te lijis ne mazums un tas viss noticis ceturtdienas pēcpusdienā, ap pulksten sešiem.

Ēkas iedzīvotās, kāds vīrietis gados, jau no rīta esot saposies un gaidījis ciemiņus. Iespējams – savu sievu, ar kuru kopā kādu laiku vairs nedzīvo. Sagaidījis, taču no jaukas pasēdēšanas nekas nav sanācis. Sieviete ar durtām brūcēm aizvesta uz slimnīcu.

Skaties foto!

“Es nācu no darba un redzēju divas policijas mašīnas. Dzīvoklim bija vaļā durvis, bija daudz asiņu un tur stāvēja divi policisti. Es jautāju, kas noticis? Man atbildēja, ka ģimenes konflikts,” stāsta kaimiņiene.

Margarita notikušo saista ar sava kaimiņa psiholoģisko stāvokli. Proti – vīrietis neesot gluži vesels, viņa uzvedība jau sen biedējot un traucējot apkārtējiem. Pa dienu viņš guļ, bet naktīs – ir nomodā. Sit, klauvē, urbj, skaļi klausās mūziku visu nakti, stāsta kaimiņi.
Reiz vīrietis arī piededzinājis savas pusdienas – atstājis uz plīts katliņu un aizgājis prom. Ēdiens piededzis un kaimiņi bijuši šausmās. Saukuši glābējus, kuri pa logu iekāpuši dzīvoklī, noslēguši gāzi un izmetuši piedegušo vistu. Tad it kā nekas nebūtu bijis, mājās nācis pats saimnieks.

Tāpēc kaimiņi nebrīnās par notikušo. Tik vien – žēl sadurtās sievietes, par kuras veselību rūpējas mediķi un ir liela cerība, ka vīrietim tagad nāksies ārstēties un mājās viņš tik drīz neatgriezīsies. Tātad – te valdīs miers.

Skaties video!