Vairāku lauku veikaliņu īpašnieki Jaunpiebalgas pusē piedzīvo “mežoņu” uzbrukumu

Pievienot komentāru
Vairāku lauku veikaliņu īpašnieki Jaunpiebalgas pusē piedzīvo “mežoņu” uzbrukumu

Vairāku lauku veikaliņu īpašnieki Jaunpiebalgas pusē pēdējo dienu laikā piedzīvojuši īstu mežoņu uzbrukumus. Kā izrādās, šie ļaundari, kuru iekārotāko lietu saraksta augšgalā parasti ir alkohols un smēķi, šeit plosās ne pirmo reizi.

Kramplaužu sirojumi sākušies Gatartā, kur tumsas aizsegā noskatīts vietējais veikaliņš. Vēlāk, apskatot videokameru uzņemto, atklājies, ka nelūgtie viesi nav pat pārāk steigušies savos “darbiņos”. Galvenais esot bijis guvums – nozagti dažādi liķieri, Martini un vēl šis tas tamlīdzīgs.

Visas nozagtās mantas sakrāmētas kādā vanniņā un ļaundari devušies tālāk, Jaunpiebalgas virzienā. Vai pēc desmit kilometru gājiena kājām kramplaužiem beigušies smēķi vai arī vienkārši viņi meklējuši vēl piedzīvojumus, neviens nezina, taču apstrādāts arī nākamais veikaliņš, kurš gadījies viņu ceļā. Kā stāsta veikaliņa vadītāja, tā nav nejaušība, jo jaunieši atraduši vienīgo ēkas logu, kuram nav bijušas restes.

Jau austot rīta gaismai, abos apzagtajos veikaliņos paviesojušies policisti, kuri uzsākuši zādzību izmeklēšanu un ātri vien nākuši uz pēdām iespējamajiem noziedzniekiem.

Foto

Lasi vēl