Vairākkārt sodīts vīrietis vēlreiz ķeras pie agresijas – bojā autobusa spoguli

1 komentārs
Vairākkārt sodīts vīrietis vēlreiz ķeras pie agresijas – bojā autobusa spoguli
FOTO: VP

Vakar, 27. jūlijā, autobusam apbraucot manāmi iereibušu vīrieti, kurš pastaigājās pa ceļa vidu, tika sabojāts atpakaļskata spogulis. Brīdī, kad autobuss apbrauca vīrieti, viņš kļuva agresīvs un sāka sist pa autobusa spoguli. Kamēr šoferis izsauca tehnisko dienestu, tikmēr iereibušais vīrietis iekļuva autobusā.

Kad šoferis paziņoja pasažieriem, ka autobuss maršrutu tālāk neturpinās, iereibušais vīrietis atkal kļuva agresīvs, izsita atpakaļskata spoguli un aizbēga.

Transporta šoferis izsauca arī policiju. Policijai ierodoties notikuma vietā, liecinieki minēja, ka vīrietis ir devies centra virzienā. Policistiem apsekojot liecinieku norādīto vietu, vīrietis tika pamanīts un aizturēts.

Pārbaudot viņa personību, noskaidrots, ka viņš dzimis 1991. gadā un jau iepriekš ir sodīts. Kopumā pret vīrieti ir policijā ir tikuši uzsākti jau 37 kriminālprocesi, kuriem pievienojies arī 38.

Šoreiz saistībā ar notikušo ir uzsākts kriminālprocess par svešas mantas tīšu iznīcināšanu vai bojāšanu. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.