Komentāri

Nepatīkama ziņa saņemta no Jaunciema – tur noticis traģisks ugunsgrēks, kas, iespējams, vienlaikus ir arī slepkavība.

Pulkstenis rādīja pāri vienpadsmitiem vakarā, kad Jaunciema iedzīvotāji pamanīja, ka deg kaimiņmāja. No sākuma esot uzliesmojis šķūnis un pēc tam degšana parādījusies arī pašā dzīvojamajā ēkā. Turklāt – vairākās vietās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ugunsdzēsēji no mājas iznesa aptuveni 75 gadus vecu, bojāgājušu sievieti. Ēkā bija vēl viena sieviete, viņa nogādāta slimnīcā un, kā šodien stāsta kaimiņi, diemžēl zaudējusi dzīvību. Stāsts par šo ugunsgrēku ir īpaši traģisks. Ļaudis runā – notikusi tīša dedzināšana, un tam par iemeslu, iespējams, kalpojis paziņojums par izlikšanu no mājas, ko māte un meita nesen esot saņēmušas. Vecākā sieviete nav varējusi ar to samierināties.

Kaimiņš automašīnu pārvietojis, un tā nu sācis, ka vakarā tiešām šurp braukušas daudzas mašīnas. Ugunsdzēsēju un glābēju transports. Sirmgalve it kā no sākuma aizdedzinājusi šķūni, tad ieslēgusies un pielaidusi ēkai uguni.

Mājās esošā sievietes meita neesot laikus pamanījusi degšanu, lai varētu kaut ko vērst par labu. Cilvēki pieļauj – tāpēc, ka bija piedzērusies, iemigusi un nejuta dūmus.

Foto

Video

Lasi vēl