Vai tas bija viņš?! Policija publisko jaunas iespējamā operas zagļa fotogrāfijas

0 Komentāru
Vai tas bija viņš?! Policija publisko jaunas iespējamā operas zagļa fotogrāfijas

Valsts policijai ir izdevies iegūt kvalitatīvākus attēlus ar Latvijas Nacionālās operas un baleta iespējamo apzadzēju.

8. septembrī no Latvijas Nacionālās operas un baleta ģērbtuves tika nozagtas mākslinieku personīgās mantas un nauda ievērojamā apmērā. Valsts policija lūdz aplūkot jaunākos iegūtos attēlus ar iespējamo operas apzadzēju un atsaukties ikvienu, kuram ir jebkāda informācija par šo personu.

Jau ziņojām, ka zādzība no ģērbtuves tika izdarīta brīdī, kad mākslinieki uzstājās. Šobrīd policija ir saņēmusi iesniegumus no astoņiem cietušajiem. Nozagto mantu kopējā vērtība tiek lēsta ap 4000 eiro.

Saistībā ar notikušo uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta 3. daļas – par zādzību, ja tā izdarīta, iekļūstot telpā. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz pieciem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas.

Videonovērošanas kameru ierakstos ir fiksēts, kā minētajā datumā nepiederoša persona ieiet gaitenī, kas ved uz mākslinieku ģērbtuvi. Valsts policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un atsaukties ikvienu, kas viņu atpazīst, vai zina viņa iespējamo atrašanās vietu, zvanot pa tālr.: 67086200, 67086227 vai 110.

0 Komentāru