Komentāri

Pirms svētkiem jau vēstīts par ugunsgrēku Rīgā, Jūrmalas gatves galā, kur aizdedzies mēbeļu veikals. Neilgi pēc tam tas uzliesmojis vēlreiz un ar daudz pamatīgāku sparu. No uzņēmuma gandrīz nekas nav palicis pāri.

Pirmdienā pirms Ziemassvētkiem īsi pēc pusnakts Jūrmalas gatvē 123B uzliesmoja mēbeļu veikals – aizdedzinātas divas tirdzniecības centra durvis. Jau toreiz ēkas saimnieki pieļāva versiju, ka tā ir izrēķināšanās. Turklāt vainīgi esot “taksisti”, jo zem viena jumta mājo ne tikai mēbeļu veikals, bet arī taksometru firma, kas kādam konkurentam it kā pārgājusi ceļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziemassvētku naktī šis pats mēbeļu veikals un arī taksometru gals uzliesmoja vēlreiz, turklāt ēka iekūrās tā, ka ugunsdzēsēji to vairs nevarēja glābt. Glābēji ilgāk nekā 12 stundas dzēsa liesmas un gruzdošās krāsmatas un kad darbs bija galā jau dienas gaismā stafeti pārņēma valsts policijas eksperti, kuriem jāskaidro aizdegšanās iemesli. Daži notikumu aculiecinieki gan ir pārliecināti, ka izmeklēšana parādīs tikai vienu – dedzināts tīšuprāt. Un viss tikai tāpēc, ka it kā divi ēkas īpašnieki savā starpā dala biznesu.

Sieviete, viņa te veselu diennaktī sēž pie pults, ja nu kas notiek viņa nospiež pogu un dienesti atbrauc. Un viņa sēž tajā pusē uz stūra, kur arī sākās ugunsgrēks. Viņa piezvanīja un pateica, ka ugunsgrēks. Viņš atskrēja un pateica, ka nevajag nevienu saukt. Lai deg. Pazīmes, ka briest kas nelāgs, esot bijušas jau pirms gada, taču neviens nevarēja iedomāties, ka viss aizies tik tālu.

Viņi savā starpā tiesājās jau pirms gada. Te pat policija brauca un fotografēja. Viņi savā starpā skaidrībā netiek. Kāpēc pirms gada brauca policija? Piebrauca, pafotografēja, jo laikam aizgāja līdz tiesai – kaut kā dalīt īpašumu. Vai nu nesadalīja pareizi, vai arī tiesa ievelkas. Tā ir tīrākā viņu skaidrošanās.

Policijā par mantas tīšu iznīcināšanu vispārbīstamā veidā uzsākts kriminālprocess. Visticamāk, nodegusī ēka bija apdrošināta, taču apdrošinātāji, padzirdot versiju par ļaunprātību, noteikti nesteidzīgi veiks arī savas pārbaudes un ekspertīzes, pirms izrakstīs lielo čeku par zaudējumu atlīdzību.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl