Vai iedzīvotājs drīkst šaut uz noziedznieku? 90. gados par to nebija divu domu…

2 komentāri

Deviņdesmitajos sprādziena vai šāviena troksni gadījies dzirdēt ne vienam vien pilsētniekam. Pārsvarā gan šaujamos lietā likuši ļaundari, kuri uzglūnējuši bankām, inkasatoriem vai vienkārši līdzcilvēkiem, bet citkārt skaļu prettriecienu noziedzīgajai pasaulei devuši kārtības sargi.

Tomēr, kā atklāj arhīva materiāli, gadījies arī, ka pie pistoles vai revolvera ķērušies mierīgie iedzīvotāji. Piemēram, kāds kungs nakts aizsegā pie sava automobiļa ievērojis zagli, tādēļ paķēris pistoli un devies pretim ļaundarim. Jau brīdi vēlāk atskanējis šāviens, un lodes ķertais zaglēns sabrucis uz zemes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Sacaurumotais zaglis ar “ātro palīdzību” nonācis slimnīcā, bet šāvējam turpmākās dienas nācies pavadīt iecirknī, skaidrojot katru savu soli un darbību. Šie notikumi raisījuši plašu diskusiju sabiedrībā par to, vai šaujamieroča lietošana pret ļaundari ir adekvāta un attaisnojama.

Gandrīz divdesmit gadus vēlāk šāviena trokšņi jau sen aizmirsti. Arī iespēja tādu izdzirdēt gandrīz vai līdzinās nullei. Protams, ar retiem un skaļiem izņēmumiem, kad noziedzniekiem tiek dots skaidrs signāls par to, ka ir ļaudis, kuri negrasās klanīties viņu kriminālo iegribu priekšā.

Skaties video:

TOP komentāri

 • Olita Niedrite
  +1 +1 0

  Olita Niedrite

  Nezinu vai Latvijā atradīsies tēvs, kurš redzot, ka viņa meitu izvaro lopisks melnīgsnējo bars, viņus neapšaus...
 • Agris
  0 0 0

  Agris

  Vai Jūs domājat, ka rīcība būtu citādāka, ja tas būtu balto bariņš?

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl