Komentāri

Ogrē kāda daudzdzīvokļu nama pagalmā sestdienas naktī aizdedzināts šķūnis. Mājas iedzīvotāji policijai norādījuši uz aizdomās turamo, viņš esot aizturēts, bet pēc tam atbrīvots. Vietējiem ir aizdomas, ka vīrietis palaists vaļā, jo ir policijas ziņotājs.

Sestdienas naktī ap pulksten četriem Tirgoņu ielas 16 nama pagalmā uzliesmojis šķūnis. Šīfera sprakšķēšanu izdzirdējis kāds mansarda iedzīvotājs un skrējis skatīties. Saprotot, ka pats netiks galā ar postažu, saucis ugunsdzēsējus un modinājis kaimiņus. Aizdedzies tieši Aleksandras šķūnītis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Glābēji liesmas apdzēsuši ļoti īsā laikā un, tikai patiecoties viņiem, neuzsprāga šķūnītī esošie gāzes baloni, un liesmas nepārmetās uz māju. Aleksandra domā, ka notikušais ir atriebība. Vienudien viņa izšķīrusi briestošu kautiņu, kura iniciators esot bijis tieši dedzinātājs. Sieviete pauž nožēlu, ka policija viņu atbrīvojusi.

Skaties foto:

Pēc tam ugunsgrēka vaininieks tajā pašā naktī bija aizturēts, bet kaut kādu iemeslu dēļ atbrīvots, un viņš turpina mierīgi staigāt. Aleksandrai ir bail, ka dedzinātājs sācis ar šķūni, bet beigs ar māju – ja naktī tai pielaidīs uguni, sekas var būt nelabojamas.

Kā noskaidrots Ogres policijā, dedzināšanas lietā izmeklētāji patiešām aizturējuši kādu 33 gadus vecu vietējo iedzīvotāju, taču viņš nopratināts un palaists, jo norādījis, ka viņam ir alibi – tonakt esot bijis divās spēļu zālēs. Vīrietis par savām liecībām parakstījies, kas nozīmē, tikai vienu – ja policisti noskaidros, ka viņš melo, tiks ierosināts kriminālprocess par nepatiesu liecību sniegšanu.

Savukārt saistībā ar ugunsgrēku šobrīd uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Aizdomās turamā statuss pagaidām nevienam nav piemērots.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl