Komentāri
Vai atpazīsti savu sen neredzēto “ričuku”? Policija aicina atsaukties atsavinātā velosipēda īpašnieku

Valsts policija aicina atsaukties attēlā redzamā velosipēda īpašnieku. Vai šis ir tavs divritenis vai arī tu, iespējams, zini kādu, kam tas pieder? Padalies ar šo ziņu!

2015. gada 6. jūlijā Rīgā, Pētersalas ielā 2, Valsts policija uz ielas pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pārvietojās ar velosipēdu “Peugeot Impact”, būdams apreibinošo vielu ietekmē. Vīrietis likumsargiem atzina, ka šis velosipēds neesot viņa, taču nespēja arī paskaidrot, kur to ņēmis. Policistu rīcībā esošā informācija liecina, ka šis divritenis varētu būt zagts, tāpēc tas tika atsavināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinām aplūkot velosipēda fotogrāfiju un atsaukties tā īpašnieku, zvanot pa tālr.: 67086028, 67086000 vai 110.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl