Komentāri
Vai atpazīsti savu sen neredzēto “ričuku”? Policija aicina atsaukties atsavinātā velosipēda īpašnieku

Valsts policija aicina atsaukties attēlā redzamā velosipēda īpašnieku. Vai šis ir tavs divritenis vai arī tu, iespējams, zini kādu, kam tas pieder? Padalies ar šo ziņu!

2015. gada 6. jūlijā Rīgā, Pētersalas ielā 2, Valsts policija uz ielas pamanīja aizdomīgu vīrieti, kurš pārvietojās ar velosipēdu “Peugeot Impact”, būdams apreibinošo vielu ietekmē. Vīrietis likumsargiem atzina, ka šis velosipēds neesot viņa, taču nespēja arī paskaidrot, kur to ņēmis. Policistu rīcībā esošā informācija liecina, ka šis divritenis varētu būt zagts, tāpēc tas tika atsavināts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinām aplūkot velosipēda fotogrāfiju un atsaukties tā īpašnieku, zvanot pa tālr.: 67086028, 67086000 vai 110.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl