1 komentārs

Policija nākusi uz pēdām iespējamajam vaininiekam, kurš izpostīja izstādi Maidana cilvēki pie Ministru kabineta.

Jau ziņojām, ka naktī uz 11. oktobri pilnībā tika nopostīta izstāde Maidana cilvēki, un policijā ir uzsākts kriminālprocess, kā arī meklēti aculiecinieki. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat portāls Skaties.lv jau vēstīja, – ”igauņu spiegu” Urmasu Kanālu pārsteigusi tiesībsargājošo instanču impotence pie Ministru kabineta, kas ir viena no stratēģiski nozīmīgākajām ēkā Latvijā. Izrādās, ka tās apkārtnē bez problēmām var pastaigāties cilvēki maskās un, neviena netraucēti, nodarboties ar dažāda veida provokācijām.

Foto – vai atpazīsti šo vīrieti?

Šajā video redzams iespējamais vaininieks!

Izstādes foto

TOP komentāri

  • Hūgo Vācietis
    +2 +2 0

    Hūgo Vācietis

    NIL UŠAKOV !
    UZSKATU KA PAR CŪCĪBĀM AR MAIDANA IZSTĀDI PIRMĀM KĀRTĀM ESI VAINĪGS PERSONĪGI TU ! ES NEBIJU BARIKĀDĒS LAI MANĀ LATVIJĀ SAIMNIEKOTU CŪKAS UN VANDĀĻI ! TEV PERSONĪGI AR MUNICIPĀLO POLICIJU IR JĀATROD UN JĀNODOD TIESAI VAINĪGIE ! UN NESĀC TAISNOTIES KA IZSTĀDE ESOT BIJUSI PRET KRIEVVALODĪGIEM ! TĀPAT ARĪ LATVIEŠI DRĪKST PIEPRASĪT TIESU TEV PAR DZĒRĀJU ĀLĒŠANOS 9.MAIJĀ ! UN MAN KĀ PIRMĀ SARKANĀS ARMIJAS VIRSPAVĒLNIEKA JUKUMA VĀCIEŠA MANTINIEKAM IR VISAS TIESĪBAS PIEPRASĪT NO TEVIS LAI TU CIENĪTU MANAS LATVIJAS LIKUMUS !

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl