Vai atpazīsti? Policija aiztur trīs ubagus, pie kuriem atrod zagtas mantas

Pievienot komentāru
Vai atpazīsti? Policija aiztur trīs ubagus, pie kuriem atrod zagtas mantas
Ekrānuzņēmums

Veicot patrulēšanu Ķekavā, vietējo policijas darbinieku uzmanību piesaistīja jaunieši, kuri pilsētā nodarbojās ar ubagošanu, uzmācoties garāmgājējiem.

Trīs puiši un tumsnēja izskata meitene, klibodama un vienā rokā turēdama plastmasas glāzi, staigāja pa pilsētas centru un prasīja naudu operācijai. Tā kā Ķekavas Sabiedriskās kārtības noteikumi neatļauj nodarboties ar ubagošanu, minētās personas nogādātas vietējā Pašvaldības policijā, kur noskaidrojās, ka vienam no jauniešu kompānijas nav nekādu dokumentu, bet otra uzrādītie papīri liecināja par viltojumu.

Turklāt, veicot jauniešu kompānijas mantu pārbaudi, policija atrada 13 mobilos telefonus, magnetolu un citas mantas, kas, iespējams, ir zagtas vai iegūtas citā prettiesiskā veidā.

Ja atpazīstat savus pāridarītājus, likumsargi aicina vērsties Valsts policijas Baložu iecirknī ar iesniegumu!

Rīgā uzdarbojas agresīvi ubagi no Rumānijas, kas izliekas par invalīdiem

Rīgas centrā klīst jauniešu bars – vairāki puiši un meitene –, kas te ieradušies no Rumānijas, lai ubagotu ielās un prasītu cilvēkiem naudu, izliekoties par invalīdiem un klibiķiem.

Tumsnēja izskata meitene, klibodama un vienā rokā turēdama plastmasas glāzi, staigā ap Centrālo dzelzceļa staciju. Raidījuma Bez Tabu uzrunāta, viņa stāsta, ka ir no Grieķijas un ka klibajai kājai viņai nepieciešama operācija, un prasa naudu. Tad žurnālista un šķietamās invalīdes ceļi šķiras, taču drīz vien Bez Tabu žurnālists novēro, – meitene neticami ātri ir nokļuvusi jau pāris kvartālu tālāk. Lasi tālāk…