Vāc līdzekļus Rēzeknē noslepkavotās meitenes tuvinieku atbalstam

18 komentāri
Vāc līdzekļus Rēzeknē noslepkavotās meitenes tuvinieku atbalstam
Foto: Jlhopgood/Flickr

Rēzeknē noslepkavotās Viktorijas Višnjakovas draugi sākuši vākt līdzekļus meitenes vecāku atbalstam.

”Tagad vecākiem ir nepieciešama jebkāda palīdzība, līdzjūtība, mierināšana, bēru organizēšana utt., Taču tāpat ir nepieciešama arī finansiāla palīdzība, ļoti nepieciešama,” tā raksta meitenes draugi sociālajos tīklos.

”Mīļie cilvēki, rēzeknieši, un visi, visi… Lūdzu palīdzību, palīdzību ģimenei – mātei un tēvam, kuri vakar zaudēja meitu… Kā jau zināms, vakar Rēzeknē tika nežēlīgi noslepkavota 21 gadu jaunā Viktorija Višnjakova. Patlaban ģimenē ir šoks, un ar vārdiem nevar aprakstīt to, ka jūtas vecāki… Šīs notikums šoķēja visu Rēzekni un ne tikai… Tagad vecākiem ir nepieciešama jebkāda palīdzība, līdzjūtība, mierināšana, bēru organizēšana utt., kā arī nepieciešama finansiāla palīdzība, ļoti nepieciešama. [..] lūdzu, tik cik varat, tik cik nav žēl vai tik cik ir iespēja, palīdzēs pat viens cents… Tādu notikumu nevar ne prognozēt, ne sagatavoties tam. Tāpēc, es pieļauju, ka vecākiem ļoti nepieciešama palīdzība. Lūdzu, ja varat – cik varat. [..] Paldies Jums jau iepriekš! Saudzējiet sevi, un saudzējiet savus bērnus!!!!!” raksta meitenes draugi.

Ziņu pārpublicējis arī Rēzeknes medijs 46.lv. Rekvizītus meklē šeit.

Jau ziņojām, ka Valsts policija aizturējusi vairākas personas, tostarp arī kāda policista dēlu, par šonedēļ Rēzeknes pusē nogalinātu jaunieti. Iepriekš Rēzeknes policijas iecirknī saņemts iesniegums par kādas 1993.gadā dzimušas jaunietes pazušanu, kura iepriekšējā dienā Rēzeknē izbraukusi no savas darbavietas ar automašīnu Audi, bet mājās nav atgriezusies.

18 komentāri