Vāc līdzekļus Rēzeknē noslepkavotās meitenes tuvinieku atbalstam

17 komentāri
Vāc līdzekļus Rēzeknē noslepkavotās meitenes tuvinieku atbalstam
Foto: Jlhopgood/Flickr

Rēzeknē noslepkavotās Viktorijas Višnjakovas draugi sākuši vākt līdzekļus meitenes vecāku atbalstam.

”Tagad vecākiem ir nepieciešama jebkāda palīdzība, līdzjūtība, mierināšana, bēru organizēšana utt., Taču tāpat ir nepieciešama arī finansiāla palīdzība, ļoti nepieciešama,” tā raksta meitenes draugi sociālajos tīklos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Mīļie cilvēki, rēzeknieši, un visi, visi… Lūdzu palīdzību, palīdzību ģimenei – mātei un tēvam, kuri vakar zaudēja meitu… Kā jau zināms, vakar Rēzeknē tika nežēlīgi noslepkavota 21 gadu jaunā Viktorija Višnjakova. Patlaban ģimenē ir šoks, un ar vārdiem nevar aprakstīt to, ka jūtas vecāki… Šīs notikums šoķēja visu Rēzekni un ne tikai… Tagad vecākiem ir nepieciešama jebkāda palīdzība, līdzjūtība, mierināšana, bēru organizēšana utt., kā arī nepieciešama finansiāla palīdzība, ļoti nepieciešama. [..] lūdzu, tik cik varat, tik cik nav žēl vai tik cik ir iespēja, palīdzēs pat viens cents… Tādu notikumu nevar ne prognozēt, ne sagatavoties tam. Tāpēc, es pieļauju, ka vecākiem ļoti nepieciešama palīdzība. Lūdzu, ja varat – cik varat. [..] Paldies Jums jau iepriekš! Saudzējiet sevi, un saudzējiet savus bērnus!!!!!” raksta meitenes draugi.

Ziņu pārpublicējis arī Rēzeknes medijs 46.lv. Rekvizītus meklē šeit.

Jau ziņojām, ka Valsts policija aizturējusi vairākas personas, tostarp arī kāda policista dēlu, par šonedēļ Rēzeknes pusē nogalinātu jaunieti. Iepriekš Rēzeknes policijas iecirknī saņemts iesniegums par kādas 1993.gadā dzimušas jaunietes pazušanu, kura iepriekšējā dienā Rēzeknē izbraukusi no savas darbavietas ar automašīnu Audi, bet mājās nav atgriezusies.

TOP komentāri

 • latgaliets
  0 0 0

  latgaliets

  Nu te nu parādās atšķirība,kad nelaimes brīdī nepamet draugi,vai katrs tad sitas kā māk..
 • Eva
  0 0 0

  Eva

  Ne jau pati ģimene izdomāja to ziedojumu vākšanu, to ieteica draugi, kas pazina meiteni,un tas vairāk ir adresēts rēzekniešiem, ne visai Latvijai. Tā ka liec savu eiro kabatā un necel balagānu, lūdzu, lūdzu.
 • Hmm...

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl