Uzzini, kāds sods iespējams par kukuļa došanu ceļu policistam!

2 komentāri
Uzzini, kāds sods iespējams par kukuļa došanu ceļu policistam!
LETA

Šogad Rīgas reģionā fiksēti desmit gadījumi, kad pret autovadītāju sākts kriminālprocess par kukuļa došanu ceļu policistam.

Pagājušajā nedēļā, 31. martā, pulksten 16.08 Rīgā, Krustpils ielā, ceļu policisti par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu apturēja kādu Jaguar markas automašīnu. Tās vadītājs pie atļautajiem 50 kilometriem stundā brauca ar 77 kilometriem stundā. Lai izvairītos no administratīvā soda, 1981. gadā dzimušais vadītājs policistam deva 20 eiro kukuli. Par šo gadījumu policijā sākts kriminālprocess par kukuļdošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atgādinām, ka arī turpmāk cīņā ar korupciju uz ceļa pievērsīsim pastiprinātu uzmanību ne tikai policistiem, kas ņem kukuļus, bet arī autovadītājiem, kas dod kukuļus.

Kukuļu došana saskaņā ar Krimināllikumu ir sodāma pēc 323. panta, kurā par šādu noziedzīgu nodarījumu paredzēts sods ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem, īslaicīga brīvības atņemšana, piespiedu darbs vai naudas sods.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl