Uzticoties radiniekam, nonāk neapskaužamā situācijā

Komentāri

Tukumā kāda sieviete, uzticoties radiniekam, nonākusi ļoti nepatīkamā situācijā. Lienes nebūšanas sākušās brīdī, kad viņa, uzticoties brālēnam, piekritusi uz sava vārda piereģistrēt radinieka kāroto auto. Kādu mirkli gan šī vieglprātīgā palīdzība nav traucējusi, taču pienākusi diena, kad jaunā sieviete sapratusi, ka nonākusi sprukās. 

Viss sācies ar to, ka radinieks alkoholisko dzērienu reibumā nolēmis doties izbraucienā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai arī iereibušā radinieka izbrauciens beidzies bez traģiskām sekām, Liene jau nākamajā dienā pieprasījusi, lai brālēns automašīnu vai nu atdod, vai pārraksta uz sava vārda. Diemžēl puisis viņas prasību ignorējis. Tāpat bez panākumiem beigušies mēģinājumi pašu automašīnu atrast.

Automobilis joprojām ir reģistrēts uz viņas vārda, un tagad to nevar pat norakstīt, turklāt joprojām pastāv iespēja, ka brālēns auto vienkārši noslēpis un par jebkuru nepatikšanu sastrādāšanu joprojām jāatbild Lienei.

Saprotot, ka ar radinieku pa labam sarunāt neizdosies, palīdzība meklēta arī policijā. Ņemot vērā, ka reģistrācija notikusi pēc brīvas gribas, šādi strīdi jārisina tiesas ceļā.

Liene nu kļuvusi par šīs situācijas ķīlnieci, un risinājumi ir tikai daži, turklāt ne pārāk vienkārši. Vai nu jāvēršas tiesā, vai jāatrod kopīga valoda ar brālēnu un automašīna vienkārši jāpārraksta. Arī CSDD veicamās izmaiņas reģistrā bez paša spēkrata vai tā likvidācijas sertifikāta ir visai ierobežotas, turklāt saimniece joprojām ir atbildīga par braucamrīku.

Ja vēlaties sevi pasargāt no līdzīgiem pārdzīvojumiem un lieka stresa, pirms piekrītat kādam šādi vai līdzīgi palīdzēt, rūpīgi pārdomājiet savu lēmumu.

Kā redzams, pat radinieki, ar kuriem iepriekš nav bijušas problēmas, mainoties apstākļiem, pavisam ātri var kļūt arī par ienaidniekiem.

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl