7 komentāri
Uzņēmējai Liepiņai, kura publiski kritizēja VID, sāk sekot un draudēt, ziņo Kaimiņš

Uzņēmējai, Wok to Walk zīmola attīstītājai, Linda Liepiņai vairākas dienas sekojis kāds vīrietis, kurš paziņojis, ka “viņam ir kāds uzdevums”, vēsta ieraksts deputāta Artusa Kaimiņa Facebook.

“Tikko satikos ar uzņēmēju Lindu Liepiņu [..] – satikāmies Vīna Studijā uz Elizabetes ielas. Ienāk vīrietis – cepurē, nervozs, ar stiklainām acīm. Linda saka, ka šis cilvēks viņai sekojot jau no svētdienas. Es viņu nofotografēju. Viņš izteica draudus gan Lindai, gan man. Teica, ka viņam ir savs uzdevums. Teica, ka Lindai nāksies atbildēt par visu, ko viņa šobrīd dara un ir sadarījusi. Linda nelobē joprojām nevienu partiju. Arī KPV LV. Šis ir stāsts par Uzņēmēju un valsti. Ir arī audio ar izteiktajiem draudiem. Latvija,” raksta Artuss Kaimiņš.

Tikmēr Valsts policija ir reaģējusi uz šo ierakstu, paužot, ka tas ir piefiksēts. Taču tajā pašā laikā arī iesaka šādās situācijās vērsties policijā ar oficiālu iesniegumu.

Foto – uzņēmējai vairākas dienas seko aizdomīgs tips:

Jau ziņots, ka uzņēmēja Linda Liepiņa, kas Latvijā un Igaunijā attīsta ēstuvju Wok to Walk zīmolu, vairākos televīzijas raidījumos gan latviešu, gan krievu auditorijai atklāti stāstījusi par savu darbu kā uzņēmējai un valsts iestāžu represīvo attieksmi.

TOP komentāri

 • Rasa
  +2 +2 0

  Rasa

  Tas jau bija gaidams. Neviens tacu nedrikst kritizet VID amatpersonas. Vel pedejie godigistradajosie uznemeji ir jaaizdzen no valsts tikai tapec,ka nepadalas ar maiju,kuru sauc politiskas partijas
 • Sisis
  +1 +1 0

  Sisis

  No dižās krievu kultūras nekur tālu neesam tikuši 25 gadu laikā! Patiesībā nožēlojami. Tas vien liecina, ka katram normālam cilvēkam, kurš vispār kaut ko dzīvē grib sasniegt- no šīs korumpētās valsts ir jāmūk!
 • Smaidīgais
  0 0 0

  Smaidīgais

  Kas tad tuvumā neviens normāls vecis šito jampampiņu nevar nogādāt reanimācijā,vai meža kapos?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl