1 komentārs

Uzminiet, kas tas ir – sešinieks bez ābola? Šīs jauno laiku mīklas atminējumu zina 17 gadus vecs puisis no Salaspils vārdā Aleksejs, kurš pirms dažām dienām kļuvis par kādas krāpnieces upuri. Puisis no rokas nopircis tālruni iPhone 6, bet tas izrādījies viltojums.

Aleksejs septembrī ieguva darbu un sāka cītīgi strādāt. No katras algas puisis atlika nelielu naudas summu, lai jaunajā gadā nopirktu sev dāvanu – jaunu tālruni. Protams, puisis vēlējies ietaupīt, un pie oficiāliem tirgotājiem negājis. Tā vietā viņš ieskatījies portāla ss.lv sludinājumos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tik tālu viss bijis labi, arī tikšanās ar tirgotāju viņas automašīnā vismaz tobrīd Aleksejam nešķita aizdomīga. Visa apmaiņa notikusi ļoti ātri, un jau pēc piecām minūtēm darījums bija noticis. Tagad Aleksejs ir pārliecināts, ka krāpniece speciāli apstājusies vietā, kur nedrīkst stāvēt, lai radītu jucekli un rastu iespēju tālruņus samainīt.

Foto

Turpmākais ceļš puisim bijis tikai viens – uz policiju. Atskatoties uz savu rūgto pieredzi, Aleksejs aicina visus, kuri iegādājas dārgas preces ar sludinājumu starpniecību, būt uzmanīgiem.

Policijā par notikušo uzsākta izmeklēšana, bet jāatzīst, ka šādos gadījumos, kad klients ar pārdevēju tikušies zem četrām acīm, krāpšanas faktu pierādīt būs ļoti grūti, tieši tāpēc Alekseja rūgtā pieredze ir tā, no kā mums visiem ir iespēja mācīties.

Video

TOP komentāri

  • Arnold Taylor
    0 0 0

    Arnold Taylor

    Kur vispār prāts ir pirkt no ss.lv telefonu? it īpaši Iphone 6 .. tā tak ir viss populārākā tehnoloģija kuru vilto :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl