Uzmetas par draugu, izkrāpj naudu un pazūd

Komentāri
Uzmetas par draugu, izkrāpj naudu un pazūd
FOTO: LETA

Šis ir stāsts par to, ka svešiniekiem uzticēties nedrīkst. Sācies viss pēc sludinājuma izlasīšanas, kādā no sludinājumu portāliem. Toreiz Ilze Ratniece tur meklēja cilvēkus, kas varētu un gribētu strādāt viņas uzņēmumā. Uzdevums – elektrotrašu attīrīšana no kokiem un krūmiem. Darīt šo darbu pieteicās kāds Aleksandrs, kurš pats stāstīja, ka esot lielisks strādnieks turklāt – ar nepieciešamo pieredzi.

Problēmas sākušās nedaudz vēlāk. Proti – Aleksandrs nostrādājis trīs nedēļas, paprasījis avansu par darbu un pazudis. Ilze gan nav ļoti satraukusies, jo krietnu daļu plānotā darba vīrietis padarījis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču pēc kāda laika viņa saņēmusi sūdzību no kādas sievietes, kura žēlojusies par darbinieka Aleksandra uzvedību. Tas, kas beidzies slikti, sācies ar draudzību. Proti – vīrietis iepazinies ar kādu sirmgalvi, mājas saimnieku, kura teritorijā bija jāstrādā, un pamatīgi sadraudzējies.

Draudzība beigusies ar naudas aizņemšanos, pēc kuras Aleksandrs pazudis. Vecais vīrs viņam aizdevis 140 eiro, it kā, zāģa iegādei. Nu vairs viņam nav ne drauga Aleksandra, ne iekrājumu. Sirmgalvja meita ir sašutusi un vēlās ikvienu brīdināt, ka apkārt klīst krāpnieks un parādu neatdevējs.

Situācija šobrīd ir ļoti bēdīga, taču līdz tiesas lēmumam saukt kādu par krāpnieku un zagli vēl nevar. Iespējams, ka sirmgalvim izdosies ar Aleksandru vienoties un viņš parādu atdos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl