Uzmanies! Ziepniekkalnā siro riepu dūrēji

Komentāri

Nopirkt jaunas ziemas riepas – tā ir tikai puse uzvaras. Izrādās, ka tikpat svarīgi ir riepas sargāt no huligāniem, citādi var notikt tāpat kā pagājušajā naktī Ziepniekkalnā. Tur uzdarbojies riepu dūrējs.

Agnese dzīvo Ziepniekkalnā, Staburaga ielā. Pavisam nesen abi ar vīru nopirkuši savām automašīnām jaunas ziemas riepas, taču tagad derīgas ir vien piecas no astoņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā naktī sadurtas trīs – divas Agneses un viena – vīra automašīnai. Sabojātas vēl arī sešas citas kaimiņu automašīnas. Divos naktī cilvēki pamodušies, taču, skatoties pa logu, nekas nav liecinājis par notiekošo.

Katram, protams, jādodas uz darbu un citās gaitās, tāpēc cilvēki jau sākuši rosīties, lai automašīnas atkal varēt lietot. Huligānu uzbrukums maksās dārgi. Agneses ģimenei vismaz 150 eiro.

Cilvēki, protams, izsaukuši policiju, taču lielas jēgas no tā pagaidām nav. Dokumenti sarakstīti, bet vainīgie aizvien brīvībā. Iespējams, ka jaunieši šādi izlēmuši īsināt savu laiku.

Līdz ar pārdurtajām riepām uz kādas sienas parādījies arī uzraksts ”mēs no laukiem”, iespējams, tā varētu būt vizītkarte, ko atstājuši riepu dūrēji.

Lasi vēl