Uzmanies! Ziepniekkalnā siro riepu dūrēji

Komentāri

Nopirkt jaunas ziemas riepas – tā ir tikai puse uzvaras. Izrādās, ka tikpat svarīgi ir riepas sargāt no huligāniem, citādi var notikt tāpat kā pagājušajā naktī Ziepniekkalnā. Tur uzdarbojies riepu dūrējs.

Agnese dzīvo Ziepniekkalnā, Staburaga ielā. Pavisam nesen abi ar vīru nopirkuši savām automašīnām jaunas ziemas riepas, taču tagad derīgas ir vien piecas no astoņām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pagājušajā naktī sadurtas trīs – divas Agneses un viena – vīra automašīnai. Sabojātas vēl arī sešas citas kaimiņu automašīnas. Divos naktī cilvēki pamodušies, taču, skatoties pa logu, nekas nav liecinājis par notiekošo.

Katram, protams, jādodas uz darbu un citās gaitās, tāpēc cilvēki jau sākuši rosīties, lai automašīnas atkal varēt lietot. Huligānu uzbrukums maksās dārgi. Agneses ģimenei vismaz 150 eiro.

Cilvēki, protams, izsaukuši policiju, taču lielas jēgas no tā pagaidām nav. Dokumenti sarakstīti, bet vainīgie aizvien brīvībā. Iespējams, ka jaunieši šādi izlēmuši īsināt savu laiku.

Līdz ar pārdurtajām riepām uz kādas sienas parādījies arī uzraksts ”mēs no laukiem”, iespējams, tā varētu būt vizītkarte, ko atstājuši riepu dūrēji.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl