Komentāri
Uzmanies – zagļi aktivizējušies! Restorānā sievietei nozog rokassomiņu!
LETA

Kādā Rīgas centra restorānā sievietei nozog maku, un iespējamais ļaundaris tagad ir aizturēts, informē Valsts policijas pārstāvji.

Sestdien, 21. maijā, Rīgā, Tērbatas ielā, kādā restorānā tika apzagta sieviete. Brīdī, kad viņa rokassomiņu bija izlaidusi no redzesloka, no tās tika nozagts maks, kurā atradās dokumenti un 50 eiro. Par notikušo cietusī paziņoja policijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Zādzības izdarīšana bija fiksēta videonovērošanas kameru ierakstos. Vīrietis, kurš izdarīja zādzību, joprojām atradās restorānā.

Notikuma vietā ieradās patruļpolicisti, kuri aizdomās turamo 1981. gadā dzimušo vīrieti aizturēja. Nozagtais maks aizturēšanas brīdī gan neatradās pie aizdomās turamā. To likumsargi atrada krūmos pie restorāna. Iespējams, ļaundaris maku bija izmetis brīdī, kad izgāja uzsmēķēt.

Aizturētais jau iepriekš sodīts par mantiskiem noziegumiem.

Saistībā ar notikušo pret 1981. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs vai naudas sods.

Aizturētajam šobrīd piemērots ar brīvības atņemšanu nesaistīts drošības līdzeklis – policijas uzraudzība.

Lasi vēl