Uzmanies! Viltnieks Jelgavā no jaunas meitenes izkrāpj naudu!

Komentāri

Maritas krustmeita izlēmusi pārcelties uz dzīvi Jelgavā. Viņa iekrājusi naudu un sākusi meklēt sev dzīvesvietu pilsētā. Ievietojusi sludinājumu internetā, un drīz vien ar viņu sazinājies kāds vīrietis ar tieši tādu piedāvājumu, kādu meitene gaidījusi…

Lai arī parasti meitene ir piesardzīga, taču šoreiz nolēmusi vīrietim uzticēties un pārskaitīt par dzīvokli prasīto naudu, lai arī atslēgas vēl viņai nebija kabatā. Līdz galam viņu pārliecinājusi īsziņa no dzīvokļa izīrētāja ar viņa vārdu, uzvārdu, personas kodu, bankas konta numuru un vēl arī ar topošā līguma numuru. Tā nu viņa samaksājusi prasīto drošības naudu, taču, kā izrādījās vēlāk – tā bija visīstākā krāpšana, jo tad “dzīvokļa īpašnieks” pazudis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Degpunktā pārliecinās, ka Jelgavā, Palīdzības ielā, norādītajā dzīvoklī mitinās kāda sieviete, kurai nav pilnīgi nekādas jausmas par to, ka par viņas dzīvesvietu slēgti kaut kādi darījumi.

Sapratuši, ka kļuvuši par krāpnieka upuriem, cilvēki gājuši uz policiju. Tur uzrakstīts iesniegums, taču sašutums ar to nav mazinājies.

Foto

Visticamāk, ka bankas konta numurs, vārds un uzvārds, ko krāpnieks norādījis un uz kurieni pārskaitīta nauda, nemaz nav viņa.

Policisti šobrīd strādā, lai krāpnieku atrastu. Turklāt šis nav pirmais šāda vaida noziegums pēdējā laikā Latvijā, un visu cietušo stāsti ir līdzīgi. Mēs aicinām būt ļoti uzmanīgiem – šādas priekšapmaksas, neredzot dzīvokli, neredzot tā izīrētāju un nenoslēdzot līgumu, un netiekot pie atslēgām, neveikt.

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl