Uzmanies! Viltnieks Jelgavā no jaunas meitenes izkrāpj naudu!

Komentāri

Maritas krustmeita izlēmusi pārcelties uz dzīvi Jelgavā. Viņa iekrājusi naudu un sākusi meklēt sev dzīvesvietu pilsētā. Ievietojusi sludinājumu internetā, un drīz vien ar viņu sazinājies kāds vīrietis ar tieši tādu piedāvājumu, kādu meitene gaidījusi…

Lai arī parasti meitene ir piesardzīga, taču šoreiz nolēmusi vīrietim uzticēties un pārskaitīt par dzīvokli prasīto naudu, lai arī atslēgas vēl viņai nebija kabatā. Līdz galam viņu pārliecinājusi īsziņa no dzīvokļa izīrētāja ar viņa vārdu, uzvārdu, personas kodu, bankas konta numuru un vēl arī ar topošā līguma numuru. Tā nu viņa samaksājusi prasīto drošības naudu, taču, kā izrādījās vēlāk – tā bija visīstākā krāpšana, jo tad “dzīvokļa īpašnieks” pazudis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Raidījums Degpunktā pārliecinās, ka Jelgavā, Palīdzības ielā, norādītajā dzīvoklī mitinās kāda sieviete, kurai nav pilnīgi nekādas jausmas par to, ka par viņas dzīvesvietu slēgti kaut kādi darījumi.

Sapratuši, ka kļuvuši par krāpnieka upuriem, cilvēki gājuši uz policiju. Tur uzrakstīts iesniegums, taču sašutums ar to nav mazinājies.

Foto

Visticamāk, ka bankas konta numurs, vārds un uzvārds, ko krāpnieks norādījis un uz kurieni pārskaitīta nauda, nemaz nav viņa.

Policisti šobrīd strādā, lai krāpnieku atrastu. Turklāt šis nav pirmais šāda vaida noziegums pēdējā laikā Latvijā, un visu cietušo stāsti ir līdzīgi. Mēs aicinām būt ļoti uzmanīgiem – šādas priekšapmaksas, neredzot dzīvokli, neredzot tā izīrētāju un nenoslēdzot līgumu, un netiekot pie atslēgām, neveikt.

Video

Lasi vēl