Uzmanies! Vēl nenoskaidrots vīrietis uzmācas gan maziem bērniem, gan vecākām sievietēm

0 Komentāru
Uzmanies! Vēl nenoskaidrots vīrietis uzmācas gan maziem bērniem, gan vecākām sievietēm
LETA

Purvciemā pie lielveikala Minska pēdējo pāris mēnešu laikā vietējie iedzīvotāji vairākkārt manījuši kādu jaunu vīrieti bez priekšējiem zobiem, kurš uzmācies jaunām meitenēm un sievietēm jau cienījamā vecumā, piedāvājot seksuāla rakstura izklaides. Izvirtulis nav notverts, taču iedzīvotāji to tā nevēlas atstāt un gaida aktīvu policijas rīcību.

Darba dienas pievakarē Oksana gājusi mājās no darba. Pilnīgi negaidīti viņu uzrunājis kāds jauns cilvēks bez diviem priekšzobiem. Lielajā ļaužu pūlī vīrietis juties kā zivs ūdenī, jo neviens viņa rīcībai nepievērsis uzmanību. “Viņš tā no sāniem pienāca klāt, apķēra, es pat neredzēju, kas viņš ir. Viņš mani apķēra un vaicāja, kā mani sauc un attiecīgi izteica nepiedienīgu piedāvājumu!” stāsta sašutusī sieviete.

Oksana vīrieti atgrūdusi un likusi saprast, ka šādā veidā nekāda saruna nesanāks. Pasūtīts “trīs mājas tālāk” vīrietis sācis uzmākties jau citai meitenei.

“Viņš ne no kā nebaidījās, tas mani satrieca! Viņš ne no kā nebaidījās!” stāsta cietusī.

Sieviete pieļauj, ka uzbrucējs ir traks cilvēks. Viņš neesot smirdējis pēc alkohola, arī narkotiku reibumā šādi neuzvedas, domā Oksana.

Par šo pašu vīrieti, kurš uzmācas sievietēm, internetā ievietoti arī vairāki skolas vecuma jauniešu publicēti stāsti. Piemēram, kāda nepilngadīga meitene raksta, ka šaubīgais tipiņš iepriekš uzmācies arī bērniem.

Policijā norāda – seksuālas uzmākšanās lietas ir prioritāte, un policisti vienmēr izbrauc pat uz gadījumiem, kuri visdrīzāk nebeigsies ar kriminālprocesu, taču aizdomīgās personas dati tiek piefiksēti un tas var atturēt varmāku no tālākiem nodomiem.

Protams, likumsargi aicina bērnus un jauniešus nekad nesekot svešiem cilvēkiem uz viņu dzīvesvietām, parkiem, mežiem, pamestām jaunbūvēm, kā arī nekāpt svešās mašīnās. Taču lielā mērā tas ir arī pieaugušo pienākums redzēt un saprast, ka situācijā, kurā iesaistīts pieaugušais un bērns, kaut kas nav kārtībā. Šādos gadījumos ar vienkāršu jautājumu bērnam – vai tev viss kārtībā, mēs varam palīdzēt atbrīvoties no varmākas.

Foto

Video

0 Komentāru