Uzmanies! Tunelī pie Origo spieto čigānietes, kuras ”aptīra” garāmgājējus

18 komentāri
Uzmanies! Tunelī pie Origo spieto čigānietes, kuras ”aptīra” garāmgājējus
FOTO: LETA

”Esiet visi ļoti uzmanīgi Rīgā, centra tunelī, kas iet no Origo. Tur uzdarbojās kādas 10 čigānietes, kuras sadalījušās pa bariņiem – sāk sekot potenciālajiem upuriem no aizmugures un naski mēģina izvilkt no somām, kabatām mantas. Sargiet sevi un savas mantas,” vēsta ieraksts Facebook.

Tuneļi tāpat kā sabiedriskais transports ir vieta, kur jāpiesargās no kabatzagļiem – tie viegli saplūst ar pūli un darbojas tik veikli, ka par pastrādātu zādzību var nojaust vien pēc vairākām stundām.

Tādēļ aicinām neatstāt savas mantas bez uzraudzības, īpaši pievēršot uzmanību tam, lai soma, kurā atrodas maks, atslēgas vai kādi svarīgi dokumenti, vienmēr ir aizvērta un atrodas tuvumā.

Padodiet tālāk šo ziņu, lai cilvēki uzmanās. Esiet piesardzīgi!

TOP komentāri

 • Annija
  +1 +1 0

  Annija

  Vel jau ir tas kas pie Origo vazajas un prasa ka tikt lidz lidostai. Kad vinam atbildi vinas sak prasit naudu, un pec tam uzbazigi liek tev smarzas nopirkt. 3 reizes jau man sadi piekasijas, un katru reizi citas ciganietes. Pat ignorejot vinas staiga pakal un tas smarzas baz tev rokas un prasa par vinam samaksat.
 • ASĀ NĀTRE
  +1 +1 0

  ASĀ NĀTRE

  Kas tad viņiem būtu darāms? Ja akurāt kas nopietnāks notiks, ieliks paziņojumu un cilvēki vainīgo noķers. Atliks tik Goda rakstu saņemt par izcilu dienesta pildīšanu.....
 • zuze

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl