Uzmanies! Puteņa un slideno ceļu dēļ svētdien notikušas jau 34 avārijas!

Komentāri
Uzmanies! Puteņa un slideno ceļu dēļ svētdien notikušas jau 34 avārijas!
Avots: Valsts policija

Svētdien, 3. janvārī, puteņa dēļ pieaudzis reģistrēto ceļu satiksmes negadījumu skaits – līdz pulksten 14.00 valstī reģistrēti jau 34 ceļu satiksmes negadījumi. Par laimi, pagaidām nevienā no negadījumiem neviens nav guvis smagas traumas, vēsta Valsts policijas pārstāvji.

Pagaidām Kurzemes reģionā reģistrēts viens negadījums, Vidzemes reģionā divi negadījumi, Zemgales reģionā – trīs, bet Latgales reģionā pieci.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visvairāk negadījumu reģistrēts Rīgas reģionā – līdz pulksten 14.00 policija saņēmusi izsaukumus uz 23 negadījumu vietām. Spriežot pēc negadījumu statistikas, viens no slidenākajiem ceļiem ir Jūrmalas šoseja, kur īsā laikā policija saņēma ziņas par trim negadījumiem, kas notikuši netālu viens no otra – divos gadījumos bija sadursmes starp divām automašīnām, bet vienā gadījumā slidenā ceļa un nepareizi izvēlēta braukšanas ātruma dēļ vadītājs netika galā ar auto vadību un nobrauca no ceļa.

Policija ir informējusi ceļu uzturētājus ar aicinājumu operatīvi notīrīt un nokaisīt ceļus, lai tie nebūtu slideni. Tāpat aicinām arī autovadītājus braukt uzmanīgi un ņemt vērā, ka puteņa laikā ceļš ir slidens un puteņa dēļ var būt apgrūtināta arī redzamība uz ceļa.
*Foto – negadījums uz Jūrmalas šosejas.

Laika ziņas

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl