Komentāri

Pagājušajā nedēļas nogalē Purvciemā uzdarbojies kāds ļoti nekaunīgs un pat pārdrošs garnadzis. Viņa mērķis – daudzdzīvokļu namu pirmā stāva iedzīvotāju mitekļi. Visos gadījumos scenārijs ir viens un tas pats – laikā, kamēr saimnieki saldi guļ, ļaundaris, atspiežot vēdināšanas režīmā atstātos logus, iekļūst dzīvoklī un tad to pamatīgi “aptīra”.

Īpaši neparasts šajās zādzībās ir fakts, ka vairākos gadījumos apzagtajos dzīvokļos bijis arī suns, taču pat četrkājainie sargi nav manījuši garnadžu darbošanos, stāsta Valsts policijas Teikas iecirkņa priekšnieks Pauls Krūmiņš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāki Purvciema iedzīvotāji, kurus raidījuma Degpunktā komanda satiek Nīcgales ielā, atzīst, ka ir dzirdējuši par zagļu sirojumiem.|

Skaidrs ir tas, ka namu pirmo un otro stāvu iemītnieki esot apdraudēti visvairāk.

Skaties foto:

Kamēr Purvciemā sirojošais ļaundaris vai ļaundari vēl ir brīvībā, policisti aicina iedzīvotājus īpaši uzmanīties, kā arī ziņot par aizdomīgiem tipiņiem, kas ložņā ap daudzdzīvokļu namiem. Savukārt tiem, kuri, jo īpaši pirmajā stāvā, vēlas nakts laikā turēt atvērtus logus, lūdz nepaļauties uz veiksmi.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl