Uzmanies! Purvciemā siro pārdrošs zaglis, kas “aptīra” dzīvokļus, kamēr saimnieki guļ

0 Komentāru
Uzmanies! Purvciemā siro pārdrošs zaglis, kas “aptīra” dzīvokļus, kamēr saimnieki guļ
Foto: LETA

Pagājušajā nedēļas nogalē Purvciemā uzdarbojies kāds ļoti nekaunīgs un pat pārdrošs garnadzis. Viņa mērķis – daudzdzīvokļu namu pirmā stāva iedzīvotāju mitekļi. Visos gadījumos scenārijs ir viens un tas pats – laikā, kamēr saimnieki saldi guļ, ļaundaris, atspiežot vēdināšanas režīmā atstātos logus, iekļūst dzīvoklī un tad to pamatīgi “aptīra”.

Īpaši neparasts šajās zādzībās ir fakts, ka vairākos gadījumos apzagtajos dzīvokļos bijis arī suns, taču pat četrkājainie sargi nav manījuši garnadžu darbošanos, stāsta Valsts policijas Teikas iecirkņa priekšnieks Pauls Krūmiņš.

Vairāki Purvciema iedzīvotāji, kurus raidījuma Degpunktā komanda satiek Nīcgales ielā, atzīst, ka ir dzirdējuši par zagļu sirojumiem.|

Skaidrs ir tas, ka namu pirmo un otro stāvu iemītnieki esot apdraudēti visvairāk.

Skaties foto:

Kamēr Purvciemā sirojošais ļaundaris vai ļaundari vēl ir brīvībā, policisti aicina iedzīvotājus īpaši uzmanīties, kā arī ziņot par aizdomīgiem tipiņiem, kas ložņā ap daudzdzīvokļu namiem. Savukārt tiem, kuri, jo īpaši pirmajā stāvā, vēlas nakts laikā turēt atvērtus logus, lūdz nepaļauties uz veiksmi.

Skaties video:

0 Komentāru