Uzmanies! Kurzemē klīst svešzemju krāpnieki, kas piedāvā viltotas preces

2 komentāri

Ne tikai Rīgu, bet arī reģionu pilsētas arvien biežāk sāk apciemot svešzemju viesi. Turklāt viņu arsenālā ir ļoti dažādas krāpnieciskas metodes. Krāpnieki nekautrējas piedāvāt iegādāties vērtīgas un saimniecībā noderīgas lietas, kuras patiesībā ir viltotas vai gluži vienkārši brāķis.

Vairāki krāpnieku mēģinājumi apvārdot vecus ļaudis notikuši Liepājā, citās Kurzemes reģiona pilsētās un ārpus tām.

Raidījuma Degpunktā rīcībā ir informācija par vairākiem gadījumiem, kad cilvēki ”no rokas” piedāvā iegādāties dažādas preces, tostarp dārza tehniku, trauku komplektus, arī segas un apģērbu. Bieži šie cilvēki ierodas lauku viensētās un mēģina apvārdot iedzīvotājus, solot par it kā pazīstamu zīmolu preci daudz zemāku cenu, lai gan patiesībā tiek piedāvāti zemas kvalitātes viltojumi. Tāpat šīs personas mēdz darboties arī pilsētās – tur, kur ir daudz cilvēku, piemēram, autostāvvietās pie tirdzniecības centriem.

Raidījums Degpunktā šādās situācijās aicina par šiem darboņiem nekavējoties informēt policiju, jo īpaši gadījumos, ja var norādīt kādu precīzu informāciju, tostarp automašīnas marku un numuru, lai nekavējoties policija varētu pārbaudīt šo automašīnu un pieņemt attiecīgus lēmumus.

Video:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl