Uzmanies! Jaunciema kapus apsēduši laupītāji

Komentāri

No mirušajiem nav jābaidās, jābaidās – no dzīvajiem. Šis teiciens ieguvis jēgu pēc nesenajiem notikumiem Jaunciema kapos, kur sākuši uzdarboties laupītāji. 

Zamira kopā ar meitu pirms pāris dienām devusies uz Jaunciema kapiem apkopt vīra un mammas kapu kopiņas. Sievietei prātā nevarēja ienākt, ka klusākajā vietā uz planētas viņai varētu uzbrukt laupītājs. Zamira ir pārliecināta, ka noziedznieks jau pie kapu vārtiem noskata savus upurus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Viņš vienā sekundē saķēra somu un bēga. Es pat vairāk nobijos, kad meita iekliedzās, es domāju, ka viņš viņai kaut ko ir izdarījis. Tad ieraudzīju, ka viņš ir paķēris tās somas un skrien. Es skrēju viņam pakaļ,” stāsta sieviete.

Foto

Diemžēl zagļa vajāšana beidzās meža biezoknī, kur vīrietis pazuda no skata, toties Zamira uzlasīja daudzas vērtīgas lietas, ko noziedznieks skrienot bija izmetis no somām.

Policijā tagad par šo noziegumu uzsākts kriminālprocess un, visticamāk, zaglis ir kāds no vietējiem Jaunciema iedzīvotājiem.

Zamira aicina visus kapu apmeklētājus ievērot īpašu piesardzību, jo šādus somiņu rāvējus notvert “uz karstām pēdām” ir gandrīz neiespējami.

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl