Komentāri

Pirmdiena iesākusies ar vairākām smagām avārijām uz Latvijas autoceļiem, apstiprina ceļu policijas šefs Normunds Krapsis.

Šorīt ap plkst. 6:00 rītā notikusi smaga avārija uz Lielupes tilta. Sociālajos tīklos ziņo, ka notikusi frontāla sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat tiek vēstīts, ka avārijā iesaistīts mikroautobuss. Policija pēc avārijas regulē satiksmi, kas ir ierobežota abos virzienos. Vēl aculiecinieki ziņo, ka šobrīd uz Salu tilta un Jūrmalas šosejas esot tā dēvētais melnais ledus un notikušas vēl arī citas avārijas.

Tāpat smaga avārija notikusi arī uz Dienvidu tilta. “Kopumā iesaistītas piecas automašīnas un viena kravas automašīna. Tilta sākumā vienai automašīnai bojāta auto priekšdaļa un otra automašīna sagriezusies pretēji braukšanas virzienam. Gabaliņu tālāk vēl divas automašīnas. Tilta vidū vissmagāk cietis kāds apvidus auto, kuram auto aizmugure ir burtiski samīcīta,” informē aculiecinieks.

Autovadītāji tiek aicināti būt uzmanīgiem un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu, jo ceļi pirmdienas rītā ir ļoti slideni, norāda Krapsis.

Foto: avārija uz Dienvidu tilta

Video: telefonintervija ar Normundu Krapsi

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl