Uzmanību, melnais ledus! Šorīt notikušas jau vairākas nopietnas avārijas

Komentāri

Pirmdiena iesākusies ar vairākām smagām avārijām uz Latvijas autoceļiem, apstiprina ceļu policijas šefs Normunds Krapsis.

Šorīt ap plkst. 6:00 rītā notikusi smaga avārija uz Lielupes tilta. Sociālajos tīklos ziņo, ka notikusi frontāla sadursme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat tiek vēstīts, ka avārijā iesaistīts mikroautobuss. Policija pēc avārijas regulē satiksmi, kas ir ierobežota abos virzienos. Vēl aculiecinieki ziņo, ka šobrīd uz Salu tilta un Jūrmalas šosejas esot tā dēvētais melnais ledus un notikušas vēl arī citas avārijas.

Tāpat smaga avārija notikusi arī uz Dienvidu tilta. “Kopumā iesaistītas piecas automašīnas un viena kravas automašīna. Tilta sākumā vienai automašīnai bojāta auto priekšdaļa un otra automašīna sagriezusies pretēji braukšanas virzienam. Gabaliņu tālāk vēl divas automašīnas. Tilta vidū vissmagāk cietis kāds apvidus auto, kuram auto aizmugure ir burtiski samīcīta,” informē aculiecinieks.

Autovadītāji tiek aicināti būt uzmanīgiem un izvēlēties drošu braukšanas ātrumu, jo ceļi pirmdienas rītā ir ļoti slideni, norāda Krapsis.

Foto: avārija uz Dienvidu tilta

Video: telefonintervija ar Normundu Krapsi

Lasi vēl