Uzmanību! Latvijas restorānos uzdarbojas puiši, kas veic lielus pasūtījumus, bet rēķinus nemaksā

12 komentāri
Uzmanību! Latvijas restorānos uzdarbojas puiši, kas veic lielus pasūtījumus, bet rēķinus nemaksā

Sociālajā tīklā Facebook tiek brīdināti visi restorānu un citu ēstuvju īpašnieki – arī Latvijā sākuši uzdarboties cilvēki, kas veic iespaidīgus pasūtījumus, taču rēķinus par tiem nemaksā un vienkārši aizbēg prom!

“Čaļi ir vietējie. Patīk sūtīt uz lielu summu un aizlaisties. Rīgā ar viņiem nav pirmais gadījums. Repost,” vēsta kāds brīdinošs ieraksts Facebook.

Izskatās, ka Latvijā šis “netikums” kļūst arvien populārāks – tikai pirms pāris dienām tika aizturēts kāds solīda paskata kungs, par kuru iepriekš sūdzējušies vairāku restorānu īpašnieki – kungam ir “niķis” veikt lielus pasūtījumus un tad laisties lapās.

Foto avots: Facebook

Foto avots: Facebook

Kā portālam Skaties.lv stāstīja policijas pārstāvis Dainis Anučinis, pēdējā mēneša laikā VP ir reģistrējusi vairākus gadījumus, kad personas, nesamaksājot Rīgas centra restorānos par pasūtītajiem ēdieniem un dzērieniem, devušās projām. Viens vīrietis, kurš šādi rīkojies vairākkārt arī iepriekš, ir aizturēts pagājušajā nedēļā. Tāpat vēl viena līdzīga lieta saistībā ar citām personām šobrīd tiek izmeklēta – tās ietvaros viena persona ir aizturēta, bet tiek skaidrots, vai ar notikumu nav saistītas arī citas personas.