Komentāri
Uzmanību! Āgenskalna iedzīvotāji aicina atpazīt vīrieti, kurš, iespējams, “nozaga Ziemassvētkus”

Satraukti Āgenskalna iedzīvotāji vērsušies sociālajos tīklos ar lūgumu atpazīt attēlā redzamo vīrieti, kurš, visticamāk, ir atbildīgs par zādzībām bērnu Ziemassvētku balles laikā.

“Šis rūdītais kabatas zaglis vakar apmeklēja mūsu uzņēmuma bērnu Ziemassvētku ballīti. Vispirms apstaigāja kabinetus, tad apsēdās uzgaidāmajā telpā kā viesis, “nočiepa” kolēģim maku un telefonu un aizlaidās. Guvums viņam tika gana liels, varbūt kādam laikam pietiks. Vakar “ķemmēja” Āgenskalnu, šodien varbūt jau otru Daugavas krastu. Neesam vienaldzīgi, dalāmies ar ziņu! Ja arī vietu ierādīt nesanāks, tad varbūt izdosies laikus atpazīt klientu vai viesu vidū,” teikts “Facebook” ierakstā. Par šo gadījumu iedzīvotāji informējuši arī Valsts policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl