Komentāri
Uzmanību! Āgenskalna iedzīvotāji aicina atpazīt vīrieti, kurš, iespējams, “nozaga Ziemassvētkus”

Satraukti Āgenskalna iedzīvotāji vērsušies sociālajos tīklos ar lūgumu atpazīt attēlā redzamo vīrieti, kurš, visticamāk, ir atbildīgs par zādzībām bērnu Ziemassvētku balles laikā.

“Šis rūdītais kabatas zaglis vakar apmeklēja mūsu uzņēmuma bērnu Ziemassvētku ballīti. Vispirms apstaigāja kabinetus, tad apsēdās uzgaidāmajā telpā kā viesis, “nočiepa” kolēģim maku un telefonu un aizlaidās. Guvums viņam tika gana liels, varbūt kādam laikam pietiks. Vakar “ķemmēja” Āgenskalnu, šodien varbūt jau otru Daugavas krastu. Neesam vienaldzīgi, dalāmies ar ziņu! Ja arī vietu ierādīt nesanāks, tad varbūt izdosies laikus atpazīt klientu vai viesu vidū,” teikts “Facebook” ierakstā. Par šo gadījumu iedzīvotāji informējuši arī Valsts policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl