Komentāri
Uzmanību! Āgenskalna iedzīvotāji aicina atpazīt vīrieti, kurš, iespējams, “nozaga Ziemassvētkus”

Satraukti Āgenskalna iedzīvotāji vērsušies sociālajos tīklos ar lūgumu atpazīt attēlā redzamo vīrieti, kurš, visticamāk, ir atbildīgs par zādzībām bērnu Ziemassvētku balles laikā.

“Šis rūdītais kabatas zaglis vakar apmeklēja mūsu uzņēmuma bērnu Ziemassvētku ballīti. Vispirms apstaigāja kabinetus, tad apsēdās uzgaidāmajā telpā kā viesis, “nočiepa” kolēģim maku un telefonu un aizlaidās. Guvums viņam tika gana liels, varbūt kādam laikam pietiks. Vakar “ķemmēja” Āgenskalnu, šodien varbūt jau otru Daugavas krastu. Neesam vienaldzīgi, dalāmies ar ziņu! Ja arī vietu ierādīt nesanāks, tad varbūt izdosies laikus atpazīt klientu vai viesu vidū,” teikts “Facebook” ierakstā. Par šo gadījumu iedzīvotāji informējuši arī Valsts policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl