Uzlauž durvis dzīvoklim, kur kopā ar piedzērušiem vecākiem atrodas bērns

Komentāri
Uzlauž durvis dzīvoklim, kur kopā ar piedzērušiem vecākiem atrodas bērns
FOTO: LETA

22. oktobra vakarā Valsts policijas (VP) Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta telefoniska informācija no jaunas sievietes par konfliktu viņas mātes ģimenē Grobiņā, kura laikā vīrietis ar nazi draudot trīs gadus vecam bērnam.

Policija nekavējoties ieradās notikuma vietā. Dzīvokļa durvis policijas darbiniekiem netika atvērtas un tādēļ pēc ilgu pārrunu veikšanas caur durvīm tika pieņemts lēmums lūgt VUGD palīdzību durvju atgriešanai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dzīvoklī atradās sieviete, viņas šķirtais vīrs un abu 3 gadus vecais bērns. Sākotnējā informācija izrādījās neprecīza – vīrietis esot draudējis sievai.

Pēc iekļūšanas dzīvoklī 1978. gadā dzimušais vīrietis tika aizvests un nogādāts atskurbtuvē, jo atradās spēcīgā alkoholisko dzērienu ietekmē (3,02 promiles), 1975. gadā dzimusī sieviete no alkohola pārbaudes uz vietas atteicās, tādēļ tika nogādāta Valsts policijā, kur arī viņai konstatēts alkohola apreibums (2,7 promiles).

Dzīvoklī bija ieradusies arī NMPD brigāde, kas apskatīja mazuli un konstatēja, ka ar viņu viss ir kārtībā – bērns ir vesels, paēdis, apkopts un mierīgs. Par notikušo tika informēta Grobiņas Bāriņtiesa, kas rūpes par bērnu ļāva uzņemties bērna mātes māsai.

Lasi vēl