Komentāri
Uzkrītot baļķim, vīrietis gūst smagas traumas
(Foto: LETA)

Piektdien, veicot darba pienākumus, smagas traumas guvuši divi vīrieši, pavēstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola. Kopumā NMPD vakar devies 1267 izsaukumos, no kuriem 192 bijuši saistīti ar traumām.

Uzkrīt baļķis

Rīgas reģionā 57 gadus vecam vīrietim darbā uzkritis smagums. Mediķi pieļauj, ka tas bijis baļķis. Cietušais nogādāts slimnīcā ar smagu politraumu, tostarp galvas traumu, vairāku ribu lūzumiem un muguras skriemeļu bojājumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Krīt no trepēm

Savukārt Vidzemē 53 gadus vecs vīrietis remontdarbu laikā kritis pa vairāku metru augstām kāpnēm, laužot kāju.

Tikmēr sadzīves apstākļos Latgalē, krītot no vairāku metru augstuma, 47 gadus vecs vīrietis lauzis vairākas ribas un atslēgas kaulu, guvis mugurkaula traumu un smadzeņu satricinājumu. Negadījums noticis šķūnī. Zināms, ka vīrietis stāvējis uz trepēm un zaudējis līdzsvaru.
Citviet Latgalē, krītot no vairāku metru augstuma dzīvojamās mājas kāpņu telpā, 36 gadus vecs vīrietis savainojis mugurkaulu un vēdera iekšējos orgānus. Cietušais bijis alkohola reibumā.

Uzgāž krūzi ar karstu kafiju

Tāpat mediķiem kārtējo reizi nācies palīdzēt bērnam, kurš applaucējies, apgāžot krūzi ar karstu dzērienu. Šoreiz nelaime notikusi Zemgalē, kur pusotru gadu vecs puisītis uzrāvis sev krūzi ar karstu kafiju. Bērns applaucējis vienu plecu, vienu ķermeņa sānu un dzimumorgānu apvidu.

Apdedzinās ar karstu eļļu

Palīdzība termisku apdegumu gadījumā sniegta arī 12 gadus vecam zēnam Kurzemē. Viņš cepis pelmeņus un guvis pieres un vaiga apdegumus, kad pieliecies pie pannas un viņam uzšļakstījusies eļļa.

Savukārt Jūrmalā uz gājēju pārejas notriekts 15 gadus vecs zēns. Jaunietis negadījumā lauzis kāju.

NMPD arī saņēmis izsaukumu pie 70 gadus veca vīrieša Latgalē, kuru uz ielas sakodis svešs suns.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl