Uzdodoties par Latvijas Gāzes un policijas darbinieku, Rīgā apzog mājokļus

1 komentārs
Uzdodoties par Latvijas Gāzes un policijas darbinieku, Rīgā apzog mājokļus
FOTO: LETA

11. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti aizturēja vīrieti, kurš, uzdodoties par AS Latvijas Gāze darbinieku un vienā gadījumā – par policijas darbinieku, iekļuvis svešos dzīvokļos un apzadzis to iemītniekus. Par zagļa upuriem kļuvuši cilvēki gados.

Valsts policijas rīcībā nonāca informācija par kādu vīrieti, kurš maija sākumā Imantā apzadzis vairākas personas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vīrietis devies uz svešiem mājokļiem un, lielākoties uzdodoties par AS Latvijas Gāze darbinieku, kuram esot jāpārbauda gāzes skaitītāju rādījumi, iekļuvis īpašumā. Vienā no epizodēm vīrietis stāstījis, ka esot policijas darbinieks. Brīdī, kad dzīvokļu saimnieki nebija blakus, svešinieks pārmeklēja dzīvokļus un nozaga naudu.

Krāpniekam nav bijuši dokumenti, kas apliecinātu, ka viņš strādā minētajā iestādē. Iedzīvotāji viņu ielaiduši mājokļos savas neuzmanības dēļ.

Valsts policija noskaidroja, ka noziegumus, iespējams, izdarījis 1980. gadā dzimis vīrietis, kurš jau iepriekš sodīts par krāpšanām.

11. maijā Valsts policijas Rīgas reģiona Kurzemes iecirkņa kriminālpolicisti aizdomās turamo notvēra viņa dzīvesvietā Iļģuciemā.

Pašreizējā informācija liecina, ka krāpnieks apmuļķojis vismaz trīs personas, kopā nozogot 750 eiro.

Saistībā ar notikušo pret 1980. gadā dzimušo vīrieti uzsākts kriminālprocess par zādzību. Par šādu noziegumu likumā paredzēta brīvības atņemšana uz laiku līdz diviem gadiem vai īslaicīga brīvības atņemšana, vai piespiedu darbs, vai naudas sods.

Valsts policija mudina iedzīvotājus uz uzticības pamata neielaist nepazīstamus cilvēkus savā mājoklī. Lai pārliecinātos par to, vai cilvēks tik tiešām ir tas, par ko uzdodas, vienmēr jālūdz uzrādīt dokumentus un, ja nepieciešams, jāsazinās ar konkrēto iestādi.

Ir aizdomas, ka vīrietis varētu būt apkrāpis arī citus. Visi, kuri ir cietuši no minētā vīrieša nelikumīgajām darbībām, aicināti vērsties policijā ar iesniegumu vai zvanīt pa tālruni: 110.

TOP komentāri

  • ne1
    0 0 0

    ne1

    un kāpēc šie žurnaļugas cilvēkiem nespēj konkrēti uzrakstīt, ka ar Latvijas Gāzes skaitītāju rādījumu kontroli nodarbojas cilvēki konkrētos formas apģērbos ar LG logo un viņiem ir dienesta apliecības ar fotogrāfiju, bez kuras viņi nemaz netiek pielaisti pie darba un cilvēkam pietiek pazvanīt uz LG informatīvo tālruni 155 un apjautāties vai konkrētais darbinieks ir nosūtīts strādāt uz doto māju... ja no LG nedabūjam apstiprinājumu par konkrētā darbinieka darbu konkrētajā adresē, varam nekavējoties zvanīt policijai...

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl