1 komentārs

Salaspils iedzīvotājiem jāuzmanās no kādas krāpnieces. Viņa mēģina iekļūt cilvēku dzīvokļos, apgalvojot, ka ieradusies pārbaudīt ūdens kvalitāti.

Valgums-S ir Salaspils novada pašvaldības uzņēmums, kas nodarbojas galvenokārt ar dzeramā ūdens ieguvi, sagatavošanu un piegādi patērētājam. Tās valdes loceklis Ilgonis Igaunis līdz pat vakardienai bija pārliecināts, ka pazīst visus savus darbiniekus un starp tiem nav nevienas Diānas. Taču tagad šāda sieviete ir uzradusies un priekšnieku par savu darbošanos uzņēmuma labā nav informējusi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ziņas sākušas pienākt no uzņēmuma klientiem. Cilvēki zvanījuši un stāstījuši par kādu Diānu, kura, zvanot pie viņu durvīm un gribot pārbaudīt ūdens kvalitāti. Priekšnieks saka, – Diāna šmaucas un viņai ticēt nevajag. Šādas pārbaudes patlaban neviens neveic.

Vēl būtiski zināt, ka tad, ja patērētājs par ūdens kvalitāti nav sūdzējies, pie viņa vispār diez vai kāds ieradīsies kaut ko pārbaudīt, jo ūdens kvalitātes pārbaude tiek veikta visai mājai, nevis katrā dzīvoklī.

Kāds bijis Diānas mērķis – zagt vai vienkārši parunāties un padzerties, mēs nezinām, bet, ja jums ir informācija par viņas gaitām, visprātīgāk to nodot likumsargiem, kuri ļoti vēlas ar dāmu aprunāties.

TOP komentāri

  • Dace
    0 0 0

    Dace

    Man decemrii tads gadiijums bija atteicu,tagad otreiz zvana un piedaavaa.Nr +37127775478

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl