Uzdarbojas krāpnieki, kas no sirmgalvjiem izkrāpj prāvas naudas summas

1 komentārs
Uzdarbojas krāpnieki, kas no sirmgalvjiem izkrāpj prāvas naudas summas
FOTO: LETA

Pirmdien, 5. oktobrī, Liepājā, Alejas ielā, kādā dzīvoklī sirmgalve saņēma telefona zvanu, kurā pagaidām nenoskaidrota persona krievu valodā stāstīja, ka skolā smagus miesas bojājumus ir guvis bērns, un, lai varētu viņam palīdzēt, ir nepieciešama nauda. Šādā veidā sievietei tika izkrāpti 400 eiro. 

Policija vērš uzmanību – iespējams, ka tālruņa zvani ar šāda un līdzīga rakstura stāstiem var atskanēt arī citos dzīvokļos, tādēļ aicinām pabrīdināt savus vecākus un vecvecākus, radiniekus un cienījama vecuma kaimiņus un atgādināt, ka gadījumā, ja kāda nelaime patiesi būs notikusi, operatīvie dienesti nekādā gadījumā šādi nerīkosies!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aicinām būt modriem un attapīgiem, un, saņemot šādu zvanu, nekavējoties sazināties ar policiju, zvanot 63404602, 110 vai vēršoties tuvākajā policijas iecirknī.

TOP komentāri

  • Natālija Bērziņa
    +1 +1 0

    Natālija Bērziņa

    Kaut nu viens cilvēks vai drošības dienests man varētu paskaidrot, kā šādi krāpnieki tiek pie gados veciem cilvēkiem, telefona. Uzin kur atrodas radinieki, kurā skolā mācās bērni, šoreiz mazbērni. šis jautājums man neliek mieru ne dienu, ne nakti. Sajūta, ka ir sadarbošanās ar kādu iestādi, kura sniedz ziņas. Saprotu, ka notiek dalīšanās ar ienākumiem. Nu nevar neviens zināt, ka mans dēls, meita, mazmeita, mazdēls atrodas ārzemēs un ar viņu notikusi nelaime. Ziņas var būt tikai vai nu Ārlietu ministrijā, vai arī tūrisma firmās. Saknes ir tepat, mūsu valsts iestādēs. Nekas tā nenotiek, ja nav līdzzinātāju.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl