Uzdarbojas automašīnu dedzinātāji; Mežciemā nodedzināti trīs spēkrati

0 Komentāru
Uzdarbojas automašīnu dedzinātāji; Mežciemā nodedzināti trīs spēkrati
FOTO: LETA

Daudziem Mežciema iedzīvotājiem aizvadītā nakts bija nemierīga, jo Mežciema ielā daudzdzīvokļu māju ieskautā pagalmā uzliesmoja kāda automašīna. Sadeguši arī divi automobiļi, kas atradās blakus. 

Pulkstens rādīja pusnakti, kad iedzīvotāju logos atspīdēja savāda gaisma. Daudzi nodomāja, ka aiz loga kāds šauj salūtu, un sākumā tam nepievērsa uzmanību, līdz sajuta kodīgu dūmu smaku.

Iedzīvotāji pieļauj, ka pie notikušā vainojama ļaunprātīga dedzināšana.

Automašīnu un atkritumu konteineru dedzināšana pēdējā laikā kļuvusi par Rīgas mikrorajonu huligānu firmas zīmi, un tie, kuru īpašums nav apdrošināts, cieš ievērojamus zaudējumus. Arī šajā gadījumā zināms, ka bijis apdrošināts tikai viena automašīna, kura cietusi vismazāk.

Glābēji šādos gadījumos gan neiesaka tuvoties degošajām mašīnām, lai arī ir sajūta, ka vēl kaut ko varēs glābt. Automašīna, visticamāk, nesprāgs, kā to rāda spriedzes filmās, tomēr lieku reizi izaicināt likteni nevajadzētu.

Par notikušo ugunsgrēku policijā uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Par šādu nodarījumu pienākas trīs līdz desmit gadu ilgs cietumsods.

0 Komentāru