Komentāri

Daudziem Mežciema iedzīvotājiem aizvadītā nakts bija nemierīga, jo Mežciema ielā daudzdzīvokļu māju ieskautā pagalmā uzliesmoja kāda automašīna. Sadeguši arī divi automobiļi, kas atradās blakus. 

Pulkstens rādīja pusnakti, kad iedzīvotāju logos atspīdēja savāda gaisma. Daudzi nodomāja, ka aiz loga kāds šauj salūtu, un sākumā tam nepievērsa uzmanību, līdz sajuta kodīgu dūmu smaku.

Iedzīvotāji pieļauj, ka pie notikušā vainojama ļaunprātīga dedzināšana.

Automašīnu un atkritumu konteineru dedzināšana pēdējā laikā kļuvusi par Rīgas mikrorajonu huligānu firmas zīmi, un tie, kuru īpašums nav apdrošināts, cieš ievērojamus zaudējumus. Arī šajā gadījumā zināms, ka bijis apdrošināts tikai viena automašīna, kura cietusi vismazāk.

Glābēji šādos gadījumos gan neiesaka tuvoties degošajām mašīnām, lai arī ir sajūta, ka vēl kaut ko varēs glābt. Automašīna, visticamāk, nesprāgs, kā to rāda spriedzes filmās, tomēr lieku reizi izaicināt likteni nevajadzētu.

Par notikušo ugunsgrēku policijā uzsākts kriminālprocess par tīšu mantas bojāšanu. Par šādu nodarījumu pienākas trīs līdz desmit gadu ilgs cietumsods.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl