Uzbrukums taksistam Rīgā: policija joprojām meklē vienu no ļaundariem

0 Komentāru
Uzbrukums taksistam Rīgā: policija joprojām meklē vienu no ļaundariem
Foto: LETA

Pēc vairākus mēnešus ilgušas izmeklēšanas likuma sargiem izdevies atklāt kādu laupīšanu Iļģuciemā, kur divi uzbrucēji piekāvuši un aplaupījuši taksometra vadītāju.

Šī gada sākumā, galvaspilsētā piedzīvots pēdējā laikā nebijis, bīstamu noziegumu uzliesmojums. Vienā no tādiem par upuri kļuvis kāds taksists – viņš saņēmis izsaukumu uz kādu daudzdzīvokļu namu Iļģuciemā, kur sagaidījis divus pasažierus. Vīrieši iekāpuši auto salonā un norādījuši galamērķi, taču jau pēc pārsimts metru brauciena, negaidīti uzklupuši vadītājam.

Tad, viens no vīriešiem izkāpis no auto, piegājis pie vadītāja durvīm un izvilcis šoferi uz ielas, kur iekaustījis cietušo un pārbaudījis viņa kabatas. Ļaundari paņēmuši mobilo telefonu un aptuveni 50 eiro.

Tālākais, kā stāsta kriminālpolicijas priekšniece, ir tikai laika jautājums. Viens no uzbrucējiem jau notverts, saslēgts roku dzelžos un nonācis aiz restēm, bet otra meklējumi vēl turpinās. Likuma sargi norāda, ka šis nav abu aizdomās turēto vienīgais noziegums. Vīrieši jau iepriekš, vairākkārt nonākuši policijas redzeslokā. Šis uzbrukums taksistam abiem, visnotaļ droši, garantē kādu laiciņu aiz restēm.

Foto

Video

0 Komentāru