Uzbrukumā Nicā cietuši arī trīs Igaunijas pilsoņi

Pievienot komentāru
Uzbrukumā Nicā cietuši arī trīs Igaunijas pilsoņi
EPA/LETA

Aizvadītās nakts teroraktā Nicā, kurā cietuši vairāk nekā simts cilvēki, bet bojā gājuši 84, cietuši ir arī trīs Igaunijas pilsoņi, apstiprinājusi Igaunijas Ārlietu ministrija.

Uzbrukuma laikā Nicas reģionā atradās ap simts Igaunijas pilsoņu.

Patlaban nav ziņu par to, cik smagi šie cilvēki ir ievainoti.

Jau ziņots, ka Latvijas pilsoņi uzbrukumos Nicā nav cietuši.

Nepilnu 18 mēnešu laikā Franciju satricinājuši jau trīs masu slaktiņi

is ir jau ceturtais terorakts, kas Eiropu satricinājis nedaudz vairāk kā gada laikā. Francijā vien šis ir jau trešais masu slaktiņš.

Pirmais tika piedzīvots pērnā gada 7. janvārī, kad teroristu grupējuma Daesh kaujinieki sarīkoja uzbrukumu Francijas satīriskā žurnāla Charlie Hebdo redakcijai.Toreiz dzīvību zaudēja 12 cilvēki, bet vēl 8 tika ievainoti. Tiek uzskatīts, ka Charlie Hebdo par teroristu uzbrukuma upuri kļuva saistībā ar tajā publicētajām pravieša Muhameda karikatūrām.Pērnā gada nogalē, 13. novembrī, arī Daesh grupējuma sarīkotā teroraktā Parīzē un tās piepilsētā Sendenī tika nogalināti 130, bet ievainoti vēl vairāki simti cilvēku.

Tam sekoja uzbrukums Beļģijas galvaspilsētā Briselē. 22. martā Briseles lidostā un metro, uzspridzinoties teroristiem pašnāvniekiem, tika nogalināti 33 cilvēki, bet vēl vairāk nekā 300 ievainoti. Arī par šo slaktiņu atbildību uzņēmies teroristu grupējums Daesh.

Foto no terorakta Francijā (brīdinām par nepatīkamiem skatiem)