Uz Tallinas šosejas izdemolēts gājēju tunelis

Komentāri
Uz Tallinas šosejas izdemolēts gājēju tunelis
FOTO: LETA

Naktī no 29. uz 30. maiju tika pilnībā izdemolēts apgaismojums gājēju tunelī uz Tallinas šosejas pie Ķīšupes dzelzceļa stacijas autoceļa 33,7. kilometrā. Vandaļi jau atkārtoti izposta apgaismojumu šajā tunelī. Arī pērn vasaras sākumā apgaismojums tur tika izdemolēts, bet augustā to atjaunoja. Ir bijuši mēģinājumi tuneļa aprīkojumu arī dedzināt.

Kopumā 2014. gadā valsts autoceļu aprīkojuma bojājumu un zādzību rezultātā valstij tika nodarīti 205 tūkstošu eiro apmērā. Taču vēl būtiskāks ir drošības aspekts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katru reizi, kad tiek bojāts vai demolēts autoceļu aprīkojums, tiek apdraudēta autoceļu lietotāju drošība. Piemēram, ja gājēju tunelī ir izdemolēts apgaismojums, gājēji būs spiesti tumšajā diennakts laikā šķērsot noslogotu šoseju tam neparedzētā vietā, kas būtiski apdraudēs gan pašus gājējus, gan autobraucējus.

Lai vērstu sabiedrības uzmanību uz šo problēmu, kā arī aicinātu cilvēkus nebojāt un nezagt ceļu aprīkojumu, VAS Latvijas Valsts ceļi šogad rīko kampaņu Neamputē ceļazīmi!.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl