Komentāri

Naktī uz otrdienu Pierīgā dzīvību zaudējusi kāda kundze, bet iespējamais negadījuma vaininieks notikuma vietu pametis.

Agrā otrdienas rītā kāds nejaušs garāmbraucējs Baltezerā uz viadukta virs Siguldas šosejas starmešu gaismās pamanījis ceļa malā cilvēka ķermeni. Piestājot un dodoties tuvāk, atklājies, ka uz uzkrāsotās drošības saliņas guļ aptuveni četrdesmit gadus veca, gaišā mētelī ģērbta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nosūtīti eksperti, kā arī nekavējoties ierosināts kriminālprocess. Pagaidām nav skaidrs, cikos varētu būt notikusi traģiskā avārija.

Likumsargs aicina ikvienu, kurš pagājušajā naktī šajā apkārtnē redzējis ko aizdomīgu, piefiksējis kādu bojātu transportlīdzekli vai pat tikai dzirdējis avārijas troksni, par sev zināmajiem faktiem ziņot policistiem. Pat šķietami nenozīmīgas detaļas var palīdzēt izmeklētājiem atšķetināt šo noziegumu.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl