Komentāri

Naktī uz otrdienu Pierīgā dzīvību zaudējusi kāda kundze, bet iespējamais negadījuma vaininieks notikuma vietu pametis.

Agrā otrdienas rītā kāds nejaušs garāmbraucējs Baltezerā uz viadukta virs Siguldas šosejas starmešu gaismās pamanījis ceļa malā cilvēka ķermeni. Piestājot un dodoties tuvāk, atklājies, ka uz uzkrāsotās drošības saliņas guļ aptuveni četrdesmit gadus veca, gaišā mētelī ģērbta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nosūtīti eksperti, kā arī nekavējoties ierosināts kriminālprocess. Pagaidām nav skaidrs, cikos varētu būt notikusi traģiskā avārija.

Likumsargs aicina ikvienu, kurš pagājušajā naktī šajā apkārtnē redzējis ko aizdomīgu, piefiksējis kādu bojātu transportlīdzekli vai pat tikai dzirdējis avārijas troksni, par sev zināmajiem faktiem ziņot policistiem. Pat šķietami nenozīmīgas detaļas var palīdzēt izmeklētājiem atšķetināt šo noziegumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl