Komentāri

Naktī uz otrdienu Pierīgā dzīvību zaudējusi kāda kundze, bet iespējamais negadījuma vaininieks notikuma vietu pametis.

Agrā otrdienas rītā kāds nejaušs garāmbraucējs Baltezerā uz viadukta virs Siguldas šosejas starmešu gaismās pamanījis ceļa malā cilvēka ķermeni. Piestājot un dodoties tuvāk, atklājies, ka uz uzkrāsotās drošības saliņas guļ aptuveni četrdesmit gadus veca, gaišā mētelī ģērbta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nosūtīti eksperti, kā arī nekavējoties ierosināts kriminālprocess. Pagaidām nav skaidrs, cikos varētu būt notikusi traģiskā avārija.

Likumsargs aicina ikvienu, kurš pagājušajā naktī šajā apkārtnē redzējis ko aizdomīgu, piefiksējis kādu bojātu transportlīdzekli vai pat tikai dzirdējis avārijas troksni, par sev zināmajiem faktiem ziņot policistiem. Pat šķietami nenozīmīgas detaļas var palīdzēt izmeklētājiem atšķetināt šo noziegumu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl