Komentāri

Naktī uz otrdienu Pierīgā dzīvību zaudējusi kāda kundze, bet iespējamais negadījuma vaininieks notikuma vietu pametis.

Agrā otrdienas rītā kāds nejaušs garāmbraucējs Baltezerā uz viadukta virs Siguldas šosejas starmešu gaismās pamanījis ceļa malā cilvēka ķermeni. Piestājot un dodoties tuvāk, atklājies, ka uz uzkrāsotās drošības saliņas guļ aptuveni četrdesmit gadus veca, gaišā mētelī ģērbta sieviete.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz notikuma vietu nosūtīti eksperti, kā arī nekavējoties ierosināts kriminālprocess. Pagaidām nav skaidrs, cikos varētu būt notikusi traģiskā avārija.

Likumsargs aicina ikvienu, kurš pagājušajā naktī šajā apkārtnē redzējis ko aizdomīgu, piefiksējis kādu bojātu transportlīdzekli vai pat tikai dzirdējis avārijas troksni, par sev zināmajiem faktiem ziņot policistiem. Pat šķietami nenozīmīgas detaļas var palīdzēt izmeklētājiem atšķetināt šo noziegumu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl