Uz robežas notver 29 vjetnamiešus un Igaunijas nepilsoni – cilvēku kontrabandistu

1 komentārs
Uz robežas notver 29 vjetnamiešus un Igaunijas nepilsoni – cilvēku kontrabandistu
FOTO: LETA

Naktī no 24. uz 25. maiju vērienīgu meklēšanas un vajāšanas pasākumu rezultātā Ciblas novadā robežsargi aizturēja 17 nelegālos imigrantus un viņu pārvietotāju, Igaunijas nepilsoni, savukārt 25. maijā ap pusdienlaiku Zilupes novadā – vēl 12 nelegālos imigrantus.

Naktī no svētdienas uz pirmdienu, izmantojot robežsardzes tehniskos līdzekļus, tika konstatēts kārtējais valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas gadījums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Iesaistot blakus esošo robežapsardzības nodaļu robežsargus, kinologus ar dienesta suņiem, kā arī Valsts robežsardzes helikopteri, nekavējoties tika uzsākti pārkāpēju meklēšanas un vajāšanas pasākumi. Meklēšanas un vajāšanas pasākumi ilga vairākas stundas, līdz Līdumnieku pagasta Ļebedincu purvā robežsargiem izdevās aizturēt 17 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušus Vjetnamas pilsoņus un 1981. gadā dzimušu Igaunijas nepilsoni, kurš veica personu nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai.

Savukārt neilgi pirms pusdienlaika valsts robežas nelikumīgas šķērsošanas pazīmes robežsargi konstatēja arī Pasienes pagastā. Veicot pārkāpēju meklēšanas un vajāšanas pasākumus netālu no Ļuzinas ezera, robežsargi aizturēja vēl 12 valsts robežu nelikumīgi šķērsojušos Vjetnamas pilsoņus.

Abos gadījumos par valsts robežas tīšu nelikumīgu šķērsošanu un par liela personu skaita nelikumīgu pārvietošanu pāri valsts robežai uzsākti kriminālprocesi.

Jāatzīmē, ka kopumā šogad nepilnu piecu mēnešu laikā par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu aizturēti 110 trešo valstu piederīgie, no tiem 102 Vjetnamas pilsoņi, savukārt par viņu pārvietošanu un pārvietošanas organizēšanu aizturēti 7 Krievijas, 9 Latvijas, 3 Polijas, 1 Kirgizstānas, 1 Tadžikistānas un 1 Igaunijas valsts piederīgais.

TOP komentāri

  • Edvīns Puķe
    0 0 0

    Edvīns Puķe

    Арсений Павлов @motorolarus
    В ответ на приезд американских инструкторов на Украину, решили пригласить в ДНР вьетнамцев. Нужно учиться у победителей, а не у побежденных :)

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl