Uz robežas aiztur astoņus vjetnamiešus un divus čečenus – cilvēku kontrabandistus

1 komentārs

Uz Latvijas austrumu robežas vakar aizturēti astoņi Vjetnamas pilsoņi, kuri pa tā saucamo zaļo robežu mēģinājuši ieceļot Eiropas Savienībā. Gluži vai neticami, bet vjetnamiešiem palīdzējuši un Latvijas pusē visu koordinējuši divi kalnu bērni no tālās Čečenijas!

Vieni vainoti nelikumīgā robežas šķērsošanā, otriem inkriminēta cilvēku kontrabanda un nelikumīga pārvietošana.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirmdienas naktī netālu no Krievijas robežas jau Latvijas pusē ar novērošanas tehnikas palīdzību pļavā pamanīta savāda rosība. Robežsargi steigušies turp, un suņi sadzinuši nelegālajiem imigrantiem pēdas, kas vedušas līdz Daugavpils šosejai.

Robežsardzē skaidro, ka palikt Latvijā vjetnamieši nemaz nav gribējuši. Viņi samaksājuši abiem čečeniem vairākus tūkstošus dolāru, lai tikai nonāktu Eiropā. Jāpiebilst, ka paši čečeni mūsu valstī uzturējušies legāli, viņiem bijušas tūristu vīzas.

Jāpiebilst, ka aizturēto čečenu automašīnām bijuši policijas numuri. Robežsargi arī noskaidrojuši, ka Polijā jau izveidojusies spēcīga Vjetnamiešu kopiena, un tieši tāpēc viņi tik ļoti raujas uz turieni, pat nenojaušot, ka ceļojuma izmaksu atstrādāšanai būs nepieciešami kā minimums pieci gadi. Pagājušajā gadā Latvijas pierobežā notverti 98 Vjetnamas pilsoņi, kas Latvijai ir ļoti liels skaits.

TOP komentāri

  • urlu soģis
    0 0 0

    urlu soģis

    Es visu laiku čečeņiem simpatizēju, bet tagad man viņi sāk nepatikt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl