Rīgas ielās atkal notriekti velosipēdisti. Braucēji – cienīsim viens otru!

Komentāri
Rīgas ielās atkal notriekti velosipēdisti. Braucēji – cienīsim viens otru!
Foto: LETA

Pagājušajā diennaktī uz Latvijas ceļiem notika vairāki negadījumi, kuros cietoši velobraucēji un arī kāds motociklists.

Pēcpusdienā Rīgā, Brīvības gatvē, notika sadursme starp Volvo markas automašīnu, kuru vadīja 1988. gadā dzimis vīrietis, un velosipēdu, kuru vadīja 1969. gadā dzimis vīrietis. Velobraucējs nogādāts slimnīcā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt 18.45 Matīsa ielā notika sadursme starp Opel, kuru vadīja 1972. gadā dzimusi sieviete, un velosipēdu, kura braucējs, 1989. gadā dzimis vīrietis, cieta un ir nogādāts slimnīcā.

Rucavas novadā nepatīkamā negadījumā iekļuvis motocikla Jawa vadītājs, 1954. gadā dzimis vīrietis, kuram uzbrauca 1980. gadā dzimis vīrietis ar Volkswagen Golf. Avārijas apstākļi pagaidām nav noskaidroti, un motociklists ir nogādāts slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl