Uz plīts aizmirsts ēdiens var maksāt dārgi… Kārtējā nelaime virtuvē

Komentāri

Bieži tiek stāstīts par ik gadu reģistrēto skaudro statistiku, kad pēc ēdiena aizmiršanas uz plīts dūmos un liesmās gājuši bojā vai cietuši cilvēki. Raidījuma Degpunktā komanda atzīst, – “vienmēr esam priecīgi, ja kaut vienam cilvēkam mūsu teiktais paliek atmiņā, un ceram, ka cilvēki mācīsies ne no savām, bet citu kļūdām”. Diemžēl kādam vīrietim Vecmīlgrāvī vakar pieredzi nācās gūt, izbaudot to uz savas ādas.

Trešdienas vakarā ap pulksten deviņiem Vecmīlgrāvī, Meldru ielā, no piecstāvu mājas pēdējā stāva logiem sāka velties dūmi. Kaimiņi to pamanīja un izsauca glābējus. Tie atsteidzās un paspēja laikus. Dzīvokļa saimnieks Guntis smej – reaģējuši tik ātri, ka katliņā pat zupa vēl nebija izvārījusies. Izrādās, viņš uz plīts bija aizmirsis gatavojamies ēdienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Guntim paveicies, – viņš ir sveiks un vesels. Izvēdinājis dzīvokli un atkal licies uz auss.

Tomēr šajā situācijā nevar nenovērtēt kaimiņu modrību un to, ka labāk virtuvē tomēr turēt dūmu detektoru, jo kā likums tieši no turienes parasti sākas lielākās ugunsnelaimes.

Foto

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl