Komentāri

Slidena brauktuve, kāds meža dzīvnieks uz ceļa, pārdroši izvēlētas braukšanas ātrums vai kāda cita satiksmes dalībnieka manevrs – tie visi ir tikai minējumi par kādas šodien notikušas avārijas iemesliem, kur uz Liepājas šosejas vairākus kūleņus uzmetis kāds Citroen zīmola auto.

Piektdienas, 28. oktobra, rītā Rīgas-Liepājas šosejas divdesmitajā kilometrā, netālu no Ložmetējkalna, avarējis kāda vīrieša vadīts Citroen C4. Auto nobraucis no ceļa, apmetis vairākus iespaidīgus kūleņus un par brīnumu piezemējis uz riteņiem, turpat ceļmalā.

Inga Vītola, NMPD pārstāve:
Izsaukumu uz negadījuma vietu saņēmām īsi pēc pusvienpadsmitiem 28. oktobra rītā. Izsaukuma pieteicējs ir garāmbraucējs, kurš pamanījis, ka noticis negadījums, un devies pie automašīnas. Kamēr mediķi vēl bijuši ceļā, viņš palīdzējis cietušajam izkļūt no automašīnas. Cietušais bija pie samaņas. Aculiecinieks palīdzējis iekāpt savā automašīnā, kur arī sagaidīti mediķi. Mediķiem ierodoties, cietušais sēdēja automašīnā, tādas būtiskas sūdzības neuzrādīja. Apskates laikā, protams, ir nelielas sūdzības, diskomforts, sāpju sajūta, bet traumas brīdī viņš nav zaudējis samaņu. Pēc tam cietušais tika nogādāts slimnīcā ar mugurkaula traumu, tāpat galvas traumu un virspusējiem ķermeņa nobrāzumiem. Stāvoklis vērtējams kā stabils.

Turpat notikuma vietā sastaptie kārtības sargi atklāj, ka nav paspējuši pat aprunāties ar cietušo autobraucēju, pirms viņš nogādāts slimnīcā, tādēļ viņiem nav skaidri notikušā iemesli. Vīri avārijas vietā fiksējuši vien automašīnas atstātās pēdas un citus faktus, kas vēlāk var noderēt notikušā izmeklēšanā.

Foto

Lasi vēl