FOTO: Dzēris šoferis izraisa avāriju ar skolēnu autobusu; ir cietuši skolēni

3 komentāri
FOTO: Dzēris šoferis izraisa avāriju ar skolēnu autobusu; ir cietuši skolēni
Foto: LETA

Šodien ap plkst. 15.50 uz Liepājas šosejas Tukuma novada Džūkstes pagastā skolēnus vedoša autobusa sadursmē ar kravas automašīnu cietuši trīs skolēni. Kā ziņo policija, smagās automašīnas MAN šoferim, kurš iebrauca autobusam aizmugurē, konstatēts alkohola reibums 1,42 promiles. Autobusā bijuši 32 skolēni un 5 pieaugušie, no kuriem 3 skolēni cietuši.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece pavēstīja, ka sadursme starp autobusu un kravas automašīnu notika autoceļa Rīga-Skulte-Liepāja 43.kilometrā, kur palīdzības sniegšanas un izmeklēšanas laikā Valsts policijas darbinieki regulēja satiksmi.

Pēc VP noskaidrotās sākotnējās informācijas, skolēni braukuši uz sporta sacensībām Rīgā. Autobuss braucis pa ceļa posmu, kurā notiek remontdarbi, un satiksme bijusi apgrūtināta. Lai palaistu pretī braucošu vieglo automašīnu, autobuss nobremzējis, bet kravas automašīna ietriekusies tā aizmugurē, informēja VP Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

Foto

Pēc sākotnējās informācijas, autobuss brauca no Liepājas uz Rīgu, un tajā bija ap 40 skolēnu vecumā no desmit līdz 12 gadiem. Negadījumā cieta trīs skolēni. Notikuma vietā strādāja arī medicīnas darbinieki. Avārijā cieta arī kravas automašīnas vadītājs.
Policija noskaidro notikušā apstākļus.

Tiešraide no notikuma vietas Skaties.lv plkst. 20.00!

3 komentāri